Viena vaiko treniruotė Kauno mariose gali tapti jo kelialapiu į pasaulio čempionatą Portugalijoje – Kas vyksta Kaune

Viena vaiko treniruotė Kauno mariose gali tapti jo kelialapiu į pasaulio čempionatą Portugalijoje

Lietuvos motorlaivių akademija / Organizatorių nuotr.

Pirmoji ir vienintelė Lietuvoje vaikams skirta motorlaivių akademija naująjį sezoną pradeda su įspūdinga žinia – vandens sporto mokykloje laukiami naujokai, kurie jau liepos mėnesį galės varžytis dėl kelialapio į pasaulio čempionatą Portugalijoje.

„Ir tai tikrai įmanoma! Vaikai ir paaugliai greitai perpranta šio sporto subtilybes, o gerus rezultatus tuomet telemia atkaklumas bei noras treniruotis“, – neabejoja F2 vandens formulių pasaulio vicečempionas, dukart Europos čempionas Edgaras Riabko.

Profesionalus ir daug pasiekęs sportininkas yra ir vienas iš motorlaivių akademijos įkūrėjų, kartu su dar dviem kolegomis treniruojantis jaunuosius vandens sporto entuziastus, rašoma Lietuvos motorlaivių akademijos pranešime žiniasklaidai.

Tam, kad kuo daugiau būsimų čempionų „pasimatuotų“ Lietuvoje dar gana neįprastą užsiėmimą, Lietuvos motorlaivių federacija inicijavo specialią akciją – dabar pirma treniruotė su tituluočiausiu mūsų šalies F2 sportininku E. Riabko norinčiam išbandyti motorlaivių sportą tekainuoja 10 eurų.

Lietuvos motorlaivių akademija / Organizatorių nuotr.

„Naujų talentų paieška yra viena iš mūsų užduočių“, – sakė Lietuvos motorlaivių federacijos prezidento pareigas vykdantis pašnekovas.

E. Riabko patikina – vaikai ir paaugliai tikrai imlūs žinioms ir jau pirmosios treniruotės metu jie patys gali pavairuoti motorlaivį, o po kelių užsiėmimų – savarankiškai jį valdyti.

Garsus sportininkas ir treneris neabejoja, jog tik dabar į laivą sėdę vandens sporto entuziastai spės pasiruošti liepą vykstantiems Lietuvos čempionato etapams bei varžysis dėl kelialapio į rugpjūtį Portugalijoje rengiamą pasaulio čempionatą.

Pirmasis mūsų šalies etapas jau suplanuotas liepos 3-4 d. Kupiškyje, o antrasis tą patį mėnesį vyks Kaune.

Lietuvos motorlaivių akademija / Organizatorių nuotr.

Jaunieji sportininkai plauks šešiose klasėse pagal amžių. Du geriausius bendrus rezultatus kiekvienoje grupėje pasiekusieji rugpjūčio 2-8 d. pasaulio čempionate atstovaus Lietuvą.

Apskritai motorlaivių sporto Lietuvoje gyvavimo pradžia laikoma 1953 metų liepos 19 diena, o ištakos yra būtent Kaune, kur ir susibūrė šio vandens sporto entuziastai. Ilgametis motorlaivininkas, motorlaivių sporto treneris, teisėjas Valdemaras Petrūnas iki šiol išsaugojęs ir pirmojo susirinkimo protokolą.

Lietuvos sportininkai dalyvauja įvairių klasių motorlaivių varžybose, iš kurios ryškiausios F2. Čia laivų greitis siekia maždaug iki 200 kilometrų per valandą. Pasaulyje rengiamos ir F1 varžybos. Jose galingi motorlaiviai išvysto dar didesnį, iki 250 kilometrų per valandą greitį.

Kontaktai registruotis pirmai treniruotei: +370 (665) 61 041, Karolina@lmf.lt.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.