„Hesburger“ mėsainyje kaunietis rado ropojančius priedus: personalas tik nusijuokė – Kas vyksta Kaune

„Hesburger“ mėsainyje kaunietis rado ropojančius priedus: personalas tik nusijuokė papildyta „Hesburger“ komentaru

A. Kleizos nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Kaunietis dalijasi nemalonia patirtimi greito maisto restorane „Hesburger“, čia jis prie užsakyto maisto gavo ir nemalonų siurprizą – mėsainyje rado ropojančius vabaliukus. Personalas situaciją vertino su humoru, nors klientui ir pasiūlė kompensuoti pirkinį.

„Teko susidurti su tokia situacija – Aleksote, Veiverių gatvė 142E esančiame „Hesburger“ nusipirkus mėsainį su šonine, teko pamatyti tokį vaizdą ir vaikščiojančius padarus po salotas, ar tai normalu? Jei vaikas net nematęs suvalgytų? Ir apsinuodytų, kas liktų kaltas? Aišku tėvai, ne kas kitas“, – šokiruojančią situaciją komentavo mėsainį su priedais įsigijęs kaunietis Arminas.

Kaip savo „Facebook“ paskyroje teigė kaunietis, personalas situacijos rimtumo neįžvelgė. Anot jo, personalas pasijuokė, kad mėsainis su papildomu padažu. Vėliau klientui pasiūlė kompensuoti įsigytą mėsainį arba pakeisti jį nauju.

„Nežinau, kaip jausiuos pats, nes manau teko pasipildyti save tais baltymais, kaip personalas teigė – čia toks padažas. Ir viskas normalu, pasiūlė grąžinti pinigus arba naują mėsainį. Ir vis tikino, kad čia viskas normalu, atsisakiau visko ir tiesiog išėjau. Nes čia yra nenormalu, tokius vaizdus pamatyti ir rasti maiste“, – negalėjo patikėti jis.

Vaikinas nori kitus lankytojus įspėti, kad tikrintų įsigyjamą maistą, nes niekas nežino ką galite rasti po salotos lapu. Vaikinas pažadėjo, kad apsinuodijimo atveju tikrai pasidalins istorija ir praneš kaip jaučiasi po tokios puotos.

Papildyta gegužės 25 dieną 13.18 val.

Vakar apie netikėtą radinį mėsainyje pranešęs kaunietis, šiandien skundžiasi prasta sveikata.

„Esmė tokia, kad vakar vakare jau jaučiausi ganėtinai keistai, teko ir išsivemti, na, bet nesureikšminau, galvoju galbūt ryte bus viskas gerai. Deja, atsikėlus jaučiausi ganėtinai blogai, turbūt būsiu apsinuodijęs „PADAŽU“. Bandžiau valgyti, visas skrandžio tūrinis pasišalina iš karto. Užsiregistravau pas gydytoją, laukiu vizito. Savijauta tikrai keista ir bloga…“, – pasakojo Arminas.

Tuo metu kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Ieva Salmela, „Hesburger“ tarptautinės plėtros direktorė, sumuštinių gamyboje naudojamos „Frillice“ veislės salotos yra plaunamos restoranuose.

„Šis procesas atliekamas itin atidžiai ir kruopščiai. Kadangi salotos yra natūralus produktas ir jų auginimo aplinkoje gali pasitaikyti vabzdžių, tad yra tikimybė, kad jų pateks ant salotų lapų. Tokie nukrypimai dažniausiai pastebimi pradiniame salotų plovimo proceso etape ir gali būti pašalinti. Taigi, toks atvejis yra labai retas galutiniame produkte.

Nepaisant to, jog tokia situacija labai reta, ji yra labai nemaloni, nes toks produktas neatitinka mūsų nustatytų kokybės standartų. Mes atsiprašome kliento dėl nemalonios patirties. Savo ruožtu informavome visus savo darbuotojus apie šį atvejį, kad toks natūralus produktas kaip salotos, kuris yra kruopščiai ir atidžiai plaunamas, būtų papildomai atidžiai peržiūrimas, ir sieksime, kad nemalonių atvejų būtų išvengta ateityje“, – komentavo I. Salmela.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.