Į Lietuvą grįžusius „The Roop“ pasitiko gerbėjai ir konfeti lietus – Puslapis 3 – Kas vyksta Kaune

Į Lietuvą grįžusius „The Roop“ pasitiko gerbėjai ir konfeti lietus

delfi.lt 2021/05/24 08:21
„The Roop“ grįžo į Lietuvą / DELFI nuotr.

„Eurovizijos“ finale aukštą, 8 vietą užėmę „The Roop“ – jau Lietuvoje. Visa lietuvių delegacija 1 val. nakties nusileido Vilniaus oro uoste. Čia juos pasitiko artimieji, gerbėjai ir žiniasklaidos atstovai.

Šeštadienio vakarą sulaukę milžiniško konkurso gerbėjų iš visos Europos palaikymo, „The Roop“ nariai nuskubėjo ne švęsti, o tiesiai į viešbutį, kuriame jų laukė poilsis.

„Eisime pamiegoti. Nuo rytojaus ryto turime suplanuotus interviu – tęsime darbus. Nesvarbu, ar būtume pirmoje, ar ketvirtoje, ar paskutinėje vietoje – lauktų daug darbų. 8 vieta labai džiaugiamės“, – nors ir pavargę, bet nepraradę džiaugsmo po pasirodymo konferencijoje su lietuvių žiniasklaida kalbėjo grupės nariai.

„Mūsų tikslas buvo iškovoti žiūrovų simpatijas, kurie eis į mūsų koncertus“, – sakė „The Roop“ ir pasidžiaugė, kad žiūrovai jiems skyrė daugiausiai balsų Lietuvos istorijoje. Tuo tarpu komisijos vertinimai vyrams nebuvo tokie svarbūs.

Atgavę jėgas, jie netrukus turėjo ruoštis skrydžiui Roterdamas – Vilnius.

Šiemet grupė „The Roop“ su kūriniu „Discoteque“ atidarė dainų konkursą ir iš dalyvių sąrašo į sceną žengė pirmieji. Laimei, mūsiškiams pavyko apsisaugoti nuo siaučiančio viruso ir antradienio vakarą iš tiesų fiziškai pasirodyti prieš milijoninę auditoriją. Kai kuriems dalyviams tokia sėkmė nenusišypsojo ir jų pasirodymai rodomi jau iš anksto nufilmuotame įraše.

„The Roop“ pasakojo, kad savo pasirodyme didžiausią dėmesį jie norėjo skirti kamerų darbui, LED ekranams. Be techninių galimybių žiūrovai taip pat išvydo ir kiek patobulintus judesius scenoje.

„Kažkokių fejerverkų mums nereikia. Mūsų pasirodymas yra stilingas ir konceptualus, nereikia jo apibarstyti blizgučiais ar rožių žiedlapiais“, – dar prieš pasirodymą tikino grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Scenoje užburiančia energija džiugino ne tik grupės nariai, bet ir jų šokėjai. Visi jie vilkėjo jau puikiai atpažįstamus geltonos spalvos kostiumus. Fone dominavo juoda ir purpurinė spalvos. LED ekranuose trumpam pasirodė ir disco kamuolys, o grindys „nusidažė“ šachmatų lentos motyvais.

Viena iš naujovių „Discoteque“ pasirodyme – kiek pakitęs V. Valiukevičiaus judesys scenoje. Vienu metu grupės lyderis tarsi paėmė vaizdo kamerą į savo rankas, o judant vaizdui fone buvo matyti ir pašėlusiai šokantys šokėjai. Toks trumpas epizodas pasirodymui suteikė telefonu filmuotos namų diskotekos įspūdį.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA