Prasideda finalinis mieliausio Kauno augintinio rinkimų etapas – Kas vyksta Kaune

Prasideda finalinis mieliausio Kauno augintinio rinkimų etapas skelbiamas pirmasis laimėtojas

Skaitytojų nuotr.

„Mieliausio Kauno augintinio rinkimai“ žengia į antrąjį balsavimo etapą. Iš 320 augintinių kauniečiai išrinko 20 numylėtinių, o už patį mieliausią balsuoti bus galima iki gegužės 30 dienos. Net 10 daugiausiai balsų sulaukusių augintinių pasidalins skanų prizą – 200 kg „Quattro“ šunų ir kačių maisto.

Daugiausiai skaitytojų balsų surinkę augintiniai keliauja į finalinį balsavimą, konkurso laimėtojai – 5 šunys ir 5 katės – pasidalins 200 kg „Quattro“ kačių ir šunų maisto.

I balsavimo etapas vyko gegužės 18-23 dienomis.

Pirmojo balsavimo etapo metu už šunis atiduotas 13 471 balsas, už kates – 5 956 balsai.

II balsavimo etapas vyksta gegužės 24-30 dienomis.

Atiduoti balsą už patį mieliausią gyvūną galima >>>> čia.

Skelbiamas Kitų gyvūnų“ kategorijos laimėtojas

Mieliausio augintinio konkurse daugiausiai dėmesio sulaukė katės ir šunys, tačiau „Kitų gyvūnų“ kategorijoje balsus rinko ir kiti, tokie pat mieli augintiniai. Iš viso už „Kitų gyvūnų“ kategorijos augintinius balsuota 535 kartus.

Pirmąją „Kitų gyvūnų“ kategorijos mieliausio augintinio vietą iškovojo 287 kauniečių balsus surinkęs iš džiaugsmo kriuksėti mėgstantis triušis vardu Kiauliukas.

Kiauliukas / Skaitytojų nuotr.

Antroje „Mieliausio Kauno augintinio rinkimų“ vietoje liko 141 balsą surinkęs ežiukas lakstūnas Rikas, trečioje – 37 kauniečių balsus surinkęs šinšila Šmikis.

Rikas ir Šmikis / Skaitytojų nuotr.

Specialus „Kas vyksta Kaune“ prizas pirmos vietos laimėtojui, Kiauliukui, bus įteiktas gegužės 31 dieną, kartu su „Šunų“ ir „Kačių“  kategorijos laimėtojais.

Prizinis fondas

Visi 10 į finalą patekusių dalyvių bus apdovanoti „Quattro“ augintinių maistu.

Pirmos vietos nugalėtojas šunų  kategorijoje bus apdovanotas 60 kg „Quattro“ šunų maistu, o kačių kategorijoje 30 kg „Quattro“ kačių maistu – tokio dydžio maisto prizo pakaks pusei metų.

Antros vietos šunų kategorijoje nugalėtojui atiteks 30 kg „Quattro“ maisto  pakuotė, kačių kategorijoje 20 kg „Quattro“ maisto pakuotė.

Trečios-penktos vietos nugalėtojai šunų ir kačių kategorijoje pasidalins po 10 kg „Quattro“ šunų ir kačių maisto prizu.

„Quattro“ – super premium maistas šunims ir katėms. Kiekviena „Quattro“ maisto granulė padengta natūralia šaltyje džiovinta mėsa, kuri ne tik suteikia gerą skonį ir kvapą, bet ir pažadina augintinio laukinius instinktus.

Šio maisto sudėtyje nėra kviečių, todėl jis nesukelia dėl kviečių glitimo atsirandančios alergijos. „Quattro“ super premium maistas yra su natūraliais prebiotikais, kurie padeda palaikyti sveiką augintinio žarnyno florą, teikdami maistą naudingoms bakterijoms.

Konkurso organizatoriai

Mieliausio Kauno augintinio rinkimų konkurso organizatorius – „Kauno Grūdų Veterinarijos farmacija“ ir Quattro maistas šunims ir katėms, priklausantys įmonių grupei „Kauno grūdai“, kurios veiklos istorija siekia jau beveik 130 metų.

Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės 31 d. Balsuoti galima iki gegužės 30 dienos, tad kvieskite savo artimuosius, draugus, draugų draugus ir savo augintinių draugus!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.