Po didžiojo finalo „The Roop“ dalinasi emocijomis, tolesniais planais „Eurovizijoje“ – Kas vyksta Kaune

Po didžiojo finalo „The Roop“ dalinasi emocijomis, tolesniais planais „Eurovizijoje“ interviu su grupe

delfi.lt 2021/05/23 09:22
DELFI nuotr.

Po metų pertraukos nugriaudėjo „Eurovizijos“ dainų konkursas, kuriame Lietuvai šiemet atstovavo grupė „The Roop“ su daina „Discoteque“. Pirmajame pusfinalyje teisę kovoti finale iškovojusi lietuvių komanda šiandien ant Roterdamo „Ahoy“ arenos scenos pademonstravo ne ką mažiau ovacijų sukėlusį pasirodymą, kuris jiems atnešė itin aukštą, 8 vietą.

Kadangi jau ne kartą yra minėję, kad švęsti vakarėliuose – ne jiems, ir šįkart po renginio išskubėjo tiesiai į viešbutį.

Čia „The Roop“ laukė žiniasklaidos atstovai, prieš miegą apipylę grupės narius klausimais.

„Mūsų tikslas buvo iškovoti žiūrovų simpatijas, kurie eis į mūsų koncertus“, – sakė „The Roop“ ir pasidžiaugė, kad žiūrovai jiems skyrė daugiausiai balsų Lietuvos istorijoje. Tuo tarpu komisijos vertinimai vyrams nebuvo tokie svarbūs.

Pasiteiravus, ar kitąmet planuoja ir vėl dalyvauti „Eurovizijos“ atrankose, grupės nariai tikino apie tai kol kas negalvoję.

„Niekada nebrėžiame griežtos linijos, bet ir nesakome, kad čia grįšime. Ir šiemet prieš dalyvaudami sakėme, kad pažiūrėsim. Mes „Euroviziją“ matėme kaip didelę platformą, kurią galime išnaudoti. Norėjome pasirodyti publikai, pasiekti publiką. Aš jaučiu, kad dabar mums atsidaro kiti keliai“, – tikino „The Roop“ lyderis.

Klaidų, padarytų pasirodymo ar pasiruošimo metu vyrukai neįvardijo – savo jėgomis jie tikino esą buvę užtikrinti, užtikrinti jomis ir dabar.

„Mes pasidarėme namų darbus ir jaučiamės profesionalais. Klaidų nepadarėme. Palinkėtume kantrybės, užsispyrimo. Kaip sakant, tęskite mūsų kelią“, – šypsojosi aštuntą vietą finale pelnę lietuviai.

Vakarėlių nemėgstantys „The Roop“ naktį grįžo į viešbutį su pagrindiniu tikslu – pailsėti ir atgauti jėgas prieš kimbant į tolimesnius darbus.

„Eisime pamiegoti. Nuo rytojaus ryto turime suplanuotus interviu – tęsime darbus. Nesvarbu, ar būtume pirmoje, ar ketvirtoje, ar paskutinėje vietoje – lauktų daug darbų. 8 vieta labai džiaugiamės“, – nors ir pavargę, bet džiaugsmo neprarado finalistai.

Žurnalistai uždavė klausimą ir apie galimą laimėtojo narkotinių medžiagų vartojimą. „The Roop“ teigė, kad toks atvejis „Eurovizijoje“ beveik neįmanomas – pasak jų, galimai tai buvo marketinginis triukas.

„Aš nežinau. Yra žodis „galimai“ ir vyksta interpretacijos. Vis tik ten viskas vyksta labai griežtai – net atsistojusį apsauga griežtai pasodina“, – pasakojo Vaidotas.

Paklausus, kas „The Roop“ finale nustebino labiausiai, vyrai įvardino vieną daugelį nustebinusį netikėtumą.

„Nustebau, kad Jungtinė Karalystė gavo nulį. Vokietija irgi nepelnytai gavo nulį“, – sakė Vaidotas.

„Niekas tuo nesibaigia. Lietuvos vėliava bus nešama ir toliau“, – prieš išeidamas ilsėtis pažadėjo „The Roop“ lyderis.

Visą pokalbį galite pamatyti čia:

Daugiau naujienų galite skaityti čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA