Nuo pirmadienio Kauno „Akropolyje“ veiks restoranai, parduotuvės dirbs ir savaitgaliais – Kas vyksta Kaune

Nuo pirmadienio Kauno „Akropolyje“ veiks restoranai, parduotuvės dirbs ir savaitgaliais

Organizatorių nuotr.

Vyriausybei apsisprendus dėl šalyje įvestų karantino ribojimų atlaisvinimo, Kauno „Akropolyje“ įsikūrę restoranai bei kavinės nuo pirmadienio priims visus „Galimybių pasus“ turinčius lankytojus, o prekybos centro parduotuvės veiklą vykdys ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais.

Nuo gegužės 24 dienos atnaujinama Kauno „Akropolyje“ įsikūrusių restoranų, kavinių, lošimo namų (kazino) ir lošimo automatų veikla. Paslaugos uždarose erdvėse bus suteikiamos „Galimybių pasą“ turintiems lankytojams.

Tačiau išliks šalyje galiojančios karantino priemonės, kurios numato, kad prie vieno staliuko leidžiama sėdėti ne daugiau nei 5 asmenims, išskyrus dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkio narius.

Specialaus paso neturintys klientai ir toliau galės pasinaudoti maisto išsinešti paslauga, kurią teiks Kauno „Akropolyje“ esančios kavinės ir restoranai. Taip pat nuo kitos savaitės prekybos centre įsikūrusios parduotuvės dirbs visomis savaitės dienomis nuo 9 iki 21 val.

„Nepaisant karantino ribojimų švelninimo, lankytojų ir darbuotojų saugumas išlieka pagrindiniu mūsų prioritetu, todėl prekybos centre ir toliau realiu laiku bus stebimi ir esant poreikiui reguliuojami lankytojų srautai, o sugrįžti į darbo vietas ar tęsti veiklą savaitgaliais galės tik tie darbuotojai, kurių COVID-19 testo rezultatas yra neigiamas“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė.

Šiuo metu prekybos centre reguliariai dezinfekuojami visi dažniausiai liečiami paviršiai, padidintas maitinimo zonų ir sanitarinių mazgų valymo dažnumas, naktimis vykdoma papildoma prekybos centro patalpų dezinfekcija.

Remiantis LR Vyriausybės nurodymu, karantino laikotarpis yra numatytas iki gegužės 31 d. Atsižvelgiant į situaciją, jis gali būti nutrauktas anksčiau arba pratęstas. Neatmetama, kad per šį laiką prekybos centro ar atskirų parduotuvių darbo laikas gali keistis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.