Atnaujintas „GO Pilsner“ – pirmasis lietuvių nealkoholinis alus netoleruojantiems glitimo – Kas vyksta Kaune

Atnaujintas „GO Pilsner“ – pirmasis lietuvių nealkoholinis alus netoleruojantiems glitimo

Organizatorių nuotr.

Alaus kūrėjai pristato naują nealkoholinio alaus receptą, kuriuo nuo šiol galės mėgautis ir glitimo netoleruojantys vartotojai. „Švyturio“ daryklos aludarė Dalia Jočytė ilgiau nei vienerius metus tobulino į sveikesnį vartojimą orientuoto nealkoholinio „GO Pilsner“ receptą, kurio atsiradimą paskatino naujausios tendencijos ir griežtėjantys vartotojų poreikiai.

Pirmasis „GO Pilsner“ nealkoholinio alaus receptas buvo sukurtas prieš šešerius metus. Per šį laiką jo kūrėjai subūrė daugybę lojalių vartotojų, tačiau daug kas ir pasikeitė – patobulėjo įmonės gamybos procesai, keitėsi pirkėjų prioritetai ir poreikiai.

Didžiausia naujiena – netoleruojantiems glitimo

„Žmonės vis atidžiau skaito etiketes, žiūri, ką valgo ar geria. Cukraus ar kitų maistinių medžiagų suvartojimo tendencijos kinta, sveikų maisto produktų pasirinkimas krypsta į teigiamą pusę, tad vartotojas parduotuvių lentynose net ir nealkoholinį alų jau renkasi atsižvelgiant į šiuos poreikius. Todėl nusprendėme sustiprinti receptą ir dar labiau orientuotis į sveikatingumą“, – pasakoja D. Jočytė.

„GO Pilsner“ nealkoholinis alus / Organizatorių nuotr.

Tad „GO Pilsner“ ir „GO Wheat“ buvo patobulinti maistingumo atžvilgiu – juose palikti tik naturalūs cukrai iš salyklo. Na, o naujasis „GO Pilsner“ nuo šiol išsiskiria ir unikaliu gluten-free statusu – nealkoholiniu alumi jau gali mėgautis ir glitimo netoleruojantys vartotojai.

Ypatingos technologijos ir griežta kontrolė

„Alus gaminamas iš miežio ir kviečio, todėl jame visada rasime glitimo. Kvietiniame aluje šios medžiagos yra dar daugiau, tačiau, bendrai, glitimo netoleruojantys žmonės negali mėgautis alumi. Vis dėlto priėmėme šį iššūkį ir pirmieji Lietuvoje pagaminome nealkoholinį alų be glitimo. Tam reikalingus technologinius sprendimus ir žinias pasiskolinome iš skandinavų kolegų, kurie dar anksčiau išvystė šį procesą“, – teigia D.Jočytė.

„Švyturio“ daryklos aludarė Dalia Jočytė / Organizatorių nuotr.

Tiesa, palyginus su įprastu nealkoholiniu alumi, naujojo „GO Pilsner“ gamyba reikalauja žymiai didesnių resursų ir yra griežčiau kontroliuojama.

„Filtracijos metu yra naudojamos papildomos medžiagos, kurios leidžia pašalinti perteklinį glitimo kiekį ir sumažinti jį iki minimumo. Tokios gamybos kontrolės sistema yra daug griežtesnė, tais pačiais vamzdžiais nebegali bėgti joks kitas alus. Dėl to iki šiol buvo įmanoma rasti įvežtinio gluten-free nealkoholinio alaus, tačiau nuo šiol parduotuvėse vartotojai galės rinktis ir lietuvišką tokio tipo prekę“, – džiaugiasi aludarė ir pažada, kad ateityje pristatys dar daugiau įdomių produktų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.