Fotografai užfiksavo 252 Kauno šunelius: rask savo ir gauk nuotrauką dovanų – Kas vyksta Kaune

Fotografai užfiksavo 252 Kauno šunelius: rask savo ir gauk nuotrauką dovanų

Kauniečių šunys / R. Tenio nuotr.

Mieliausio gyvūno rinkimų proga Kauno fotografai centrinėse miesto gatvėse ir parkuose užfiksavo net 252-jų šunelių nuotraukas, tarp kurių gali būti ir tavo augintinis. Portalas „Kas vyksta Kaune“ suradusiems fotogalerijoje keturkojį savo draugą padovanos išskirtinę, geros kokybės nuotrauką.

Nors ilgiausioje pėsčiųjų gatvėje – Laisvės alėjoje – madas dažniausiai demonstruoja praeiviai, šį kartą fotografų objektyvų dėmesį patraukė pūkuoti, ilgauodegiai ir pačių įvairiausių veislių augintiniai. Jei nuotraukų galerijoje pamatysite save ir savo augintinį, nuotrauką išsisaugoti galite >>>> čia.

Primename, kad naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ kartu su AB „Kauno Grūdai“ ir „Kauno Grūdų Veterinarijos farmacija“, bei „Quattro“ – super premium šunų ir kačių maisto prekiniu ženklu organizuoja mieliausio augintinio konkursą, kurio laimėtojai gaus skanų prizą – 200 kg „Quattro“ šunų ir kačių maisto. Balsą už patį mieliausią augintinį galite atiduoti >>>> čia.

Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės 30 d. Balsuoti gali visi, tad kvieskite savo artimuosius, draugus, draugų draugus ir savo augintinių draugus!

Rekomenduojami video