Kauniečiai kraipo galvas: į aikštelę įvažiuoti galima, bet išvažiavimas aklinai užtvertas - Kas vyksta Kaune

Kauniečiai kraipo galvas: į aikštelę įvažiuoti galima, bet išvažiavimas aklinai užtvertas

R. Tenio nuotr.

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi kaunietė, kuriai klausimų iškėlė viena gatvelė į niekur. Anot skaitytojos, Užnemunės gatvėje esanti stovėjimo aikštelė turi įvažiavimą ir išvažiavimą, tačiau išvažiavimas yra užblokuotas atitvarais. Savivaldybė tikina, nežinanti, dėl kokių priežasčių šis pravažiavimas buvo užtvertas.

„Mėgstu kartais nuvykti į Užnemunės g. aikštelę prie Nemuno išgerti kavos, pasigrožėti panorama. Sprendžiant iš besikeičiančių automobilių tai tikrai populiari vieta. Problemą kelia išvažiavimas iš jos“, – atkreipė dėmesį kaunietė.

Anot skaitytojos, išvažiavimas tiesiog neegzistuoja nors gatvelė link jo eina, tačiau gatvės gale skersai kelią stovi atitvarai.

„Ties išvažiavimu užstatytas atitvaras neaišku kodėl, tad tenka išvažiuoti per įvažiavimą, kas yra nesaugu, o tokia pozicija pastačius automobilį yra sunku ir išvažiuoti (mano nemažas mašiniukas lenda tiesiai į antrą juostą). Sunerimau kai patapau mama ir važinėju su vaikučiu – greitis ten didelis, tikrai pavojinga šitaip išvažinėti“, – apie kauniečių mėgiamą vietą pasakojo ji.

Besikreipianti kaunietė pastebi, kad problema šioje vietoje yra įsisenėjusi, jau ne pirmi metai, kaip šioje vietoje stūkso atitvarai, per kuriuos negali išvažiuoti automobiliai ir turi rizikuoti savo sveikata, bandydami važiuoti tuo pačiu keliu, kuriuo atvažiavo.

„Sumaniau pasidomėtumėt kas ten per nesąmonė padaryta. Ar tai kažkokia klaida, ar bus kada nors sutvarkyta? Google street view nuotraukos turbūt itin senos, nejaugi per tiek laiko niekas nesidomėjo ir neišsprendė šios problemos?“, – domėjosi ji.

Situaciją pakomentavo Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius, kurio teigimu, ši problema bus sprendžiama artimiausiu metu.

„Artimiausiu metu atitvarus ties išvažiavimu išmontuosime. Jie buvo įrengti prieš 10 metų ir užtvėrimo priežasčių nežinome“, – teigė jis.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA