Europa nusprendė: „The Roop“ su daina „Discoteque“ keliauja į „Eurovizijos“ finalą – Puslapis 6 – Kas vyksta Kaune

Europa nusprendė: „The Roop“ su daina „Discoteque“ keliauja į „Eurovizijos“ finalą

delfi.lt 2021/05/19 00:02

Antradienio vakarą po metų pertraukos įvyko taip ilgai laukta „Eurovizijos“ pradžia – pirmasis dainų konkurso pusfinalis. Renginį, vykstantį Roterdamo „Ahoy“ arenoje, garbė atidaryti teko Lietuvos atstovams – grupei „The Roop“ ir jų energingajai dainai „Discoteque“. Puikiai pavykęs numeris įvertintas ne tik plojimais Nyderlanduose ar socialinėje erdvėje, bet ir balsais – Lietuva pateko į finalą!

Tarptautinio konkurso gerbėjai yra aktyvūs ne tik prie televizoriaus ekranų, bet ir internetinėje erdvėje. Iškart po Lietuvos atstovų pasirodymo socialiniuose tinkluose knibždėte knibžda susijaudinimo ir pakilių emocijų neslepiantys komentarai.

Šiemet grupė „The Roop“ su kūriniu „Discoteque“ atidarė dainų konkursą ir iš dalyvių sąrašo į sceną žengė pirmieji. Laimei, mūsiškiams pavyko apsisaugoti nuo siaučiančio viruso ir antradienio vakarą iš tiesų fiziškai pasirodyti prieš milijoninę auditoriją. Kai kuriems dalyviams tokia sėkmė nenusišypsojo ir jų pasirodymai rodomi jau iš anksto nufilmuotame įraše.

„The Roop“ pasakojo, kad savo pasirodyme didžiausią dėmesį jie norėjo skirti kamerų darbui, LED ekranams. Be techninių galimybių žiūrovai taip pat išvydo ir kiek patobulintus judesius scenoje.

„Kažkokių fejerverkų mums nereikia. Mūsų pasirodymas yra stilingas ir konceptualus, nereikia jo apibarstyti blizgučiais ar rožių žiedlapiais“, – dar prieš pasirodymą Delfi tikino grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Scenoje užburiančia energija džiugino ne tik grupės nariai, bet ir jų šokėjai. Visi jie vilkėjo jau puikiai atpažįstamus geltonos spalvos kostiumus. Fone dominavo juoda ir purpurinė spalvos. LED ekranuose trumpam pasirodė ir disco kamuolys, o grindys „nusidažė“ šachmatų lentos motyvais.

Viena iš naujovių „Discoteque“ pasirodyme – kiek pakitęs V. Valiukevičiaus judesys scenoje. Vienu metu grupės lyderis tarsi paėmė vaizdo kamerą į savo rankas, o judant vaizdui fone buvo matyti ir pašėlusiai šokantys šokėjai. Toks trumpas epizodas pasirodymui suteikė telefonu filmuotos namų diskotekos įspūdį.

Lietuviams scenoje iš tiesų pavyko užkurti diskoteką! Arenoje pasirodymo metu ir po jo buvo girdėti triukšmingi šūksniai ir plojimai.

Be viso to, mūsų didžiausiam džiaugsmui, Lietuvos atstovai pateko į finalą ir juos išvysime šeštadienio vakarą vyksiančiame renginyje.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA