Saulėtais orais džiaugiasi kauniečiai su savo augintiniais – Kas vyksta Kaune

Saulėtais orais džiaugiasi kauniečiai su savo augintiniais

Orai vis šyla, į duris jau beldžiasi vasara, o kauniečiai su džiugesiu renkasi pasivaikščiojimus žaliose Kauno erdvės. Į parkus ar pagrindinę miesto alėją dažnu atveju kauniečiai kartu pasiima ir savo mylimus keturkojus draugus – šie ne ką mažiau džiūgauja dėl gražaus oro.

Fotografai užfiksavo įvairius keturkojus kauniečių draugus ir galbūt nuotraukų galerijoje pamatysite ir savo augintinį. Veislių įvairovė ir mielos akimirkos užfiksuotos Kauno gatvėse, kur besišypsančių gyventojų apstu.

Primename, kad naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ kartu su AB „Kauno Grūdai“ ir „Kauno Grūdų Veterinarijos farmacija“, bei „Quattro“ – super premium šunų ir kačių maisto prekiniu ženklu organizuoja mieliausio augintinio konkursą, kurio metu laimėtojai gaus skanų prizą – 200 kg „Quattro“ šunų ir kačių maisto.

Sudalyvauti „Mieliausio Kauno augintinio rinkimuose“ dar galite, bet reikia paskubėti, nes augintinių nuotraukų su trumpu aprašymu lauksime iki rytojaus – gegužės 16 dienos!

Kitą savaitę nuo 16 iki 23 dienos vyks balsavimas už mieliausią savo ar kitų augintinį.

Atsiųskite savo augintinio nuotraukas su trumpu aprašymu – koks gyvūno vardas, amžius, veislė ir kuo tas gyvūnas yra mielas ar ypatingas per specialią konkurso formą spausdami šią nuorodą arba el. paštu [email protected].

Balsavimo platforma bus paskelbta gegužės 16 d.

Daugiau informacijos apie konkursą ir prizus rasite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA