Kaunas penktadienio pavakarę virto vienu dideliu kamščiu – Kas vyksta Kaune

Kaunas penktadienio pavakarę virto vienu dideliu kamščiu

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Vėlyvą penktadienio popietę kauniečiams pajudėjus iš darbų, o kelininkams plušant įvairiose miesto ir tarpmiestinių magistralių vietose, nusidriekė didelės spūstys. Kemšasi pagrindinės Kauno gatvės, kilometrinės eilės formuojasi A1 magistralėje.

„Geriau niekur nevažiuokit, nes Kaunas yra dabar vienas didelis (vyno kamščio nuotrauka)“, – šitaip šmaikščiai situaciją apie 16.30 val. nusakė vienas „Kas vyksta Kaune“ grupės narys.

Juokas juokais, tačiau eismo situacija penktadienio pavakarę mieste ir aplinkiniuose keliuose tikrai sudėtinga. Vairuotojai praneša, kad smarkiai kemšasi Panerių gatvė važiuojant Lapių kryptimi.

„Prie statomo tilto vidury kelio pastatytas darbininkų triperis. Nei vienas nedirba, pasirėmę stovi, žiūri, o mašinos turi per bortą apvažinėt… Tai po truputį praleidžia iš vienos juostos, paskui iš kitos“, – teigė miestiečiai.

Didžiulė spūstis formuojasi A1 magistralėje iš Kauno išvažiuojant link Klaipėdos. Automobilių eilė prasideda ties „Mega“ ir tęsiasi iki „Senukų“ logistikos centro. Eismas čia vos juda, žmonės teigia sugaišę 25 min.

Stipriai apsunkintas pralaidumas ir Islandijos plente nuo Muravos transporto mazgo. Atitinkamai, trinka eismas gretimose gatvėse: Vandžiogalos plente, A5 kelyje atvažiuojant nuo Akademijos.

Situacija ne ką geresnė pačiame mieste. Automobiliai velkasi Karaliaus Mindaugo prospekte, Birštono gatvėje, Savanorių prospekto nuokalnėje. Vairuotojai praneša apie stojantį eismą Pramonės prospekte judant link Petrašiūnų, nemaža spūstis formuojasi Ateities plente, pavieniai eismo trikdžiai – Varnių gatvėje, Taikos prospekte.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pralaidumas Kaunas-Klaipėda magistralėje sumažėjęs dėl Giraitės viaduko statybų, vykstančių A1 kelio 102,90-107,00 km ruože.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.