Vystomas „Salomiškio Kaimynystė“ projektas siūlo modernų gyvenimą kaime – Kas vyksta Kaune

Vystomas „Salomiškio Kaimynystė“ projektas siūlo modernų gyvenimą kaime

„Salomiškio Kaimynystė“ / Organizartorių nuotr.

Nekilnojamojo turto plėtotojai „Etapas Group“, sparčiai reaguodami į aktyvų rinkos poreikį ir naujausias lėto gyvenimo tendencijas gyventi už miesto, pradeda pardavinėti sklypus ramiame, vazdingame ir prie pat miško bei Strėvos upės esančiame, Salomiškių kaime, kuris randasi netoliese kauniečių pamilto Rumšiškių miestelio.

Anot „Etapas Group“ plėtotojų, „Salomiškio Kaimynystė“ turėtų patraukti dėmesį modernių ir gamtą mylinčių žmonių dėmesį, kuriems svarbu jausti miesto centro kvėpavimą ir dalyvauti mieste vykstančiuose procesuose, tačiau savo kasdieniniam gyvenimui arba savaitgaliams, ieškantiems harmoningos, ramios ir gamtos apsuptos vietovės.

„Salomiškio Kaimynystėje“ pardavinėjami sklypai yra tinkami gyvenamajam ar sodo namui. O taip pat, čia gali įsikurti Jūsų antrieji namai, kurie suteiks įvairovės gyvenimui miesto apartamentuose.

Salomiškio kaimas yra ypatingas ne tik dėl tekančios Strėvos upės ar miško, tačiau ir dėl šalimais esančio Tadaravos vandens malūno komplekso, kuris buvo sudegęs net kelis kartus – per 1915 m. įvykusį mūšį bei 1996 m. gaisro metu. Iki gaisro Tadaravos vandens malūnas buvo geriausiai išsilaikęs technikos paminklas šiose apylinkėse.

„Salomiškio Kaimynystė“ / Organizartorių nuotr.

„Salomiškio Kaimynystė“ yra strategiškai patogi vieta didžiųjų miestų gyventojams. Nuo parduodamų sklypų iki Kauno miesto yra vos 22 km bei 75 km iki Lietuvos sostinės – Vilniaus. Vietą gyvenimui ir namo statyboms siūloma rinktis iš 34 namų valdos sklypų. Kiekvienas sklypas yra unikalus ne tik savo dydžiu, forma, bet ir šalimais esančiais skirtingais privalumais, pridėtinėmis vertėmis.

Kiekviename sklype atvesta 12 kW elektros dėžutė bei lietaus vamzdžiai. Ramybę šioje vietoje sukuria ne tik gamtos apsuptis, bet ir neapgyvendintos vietovės šalimais. Detalūs užstatymo kriterijai įgalina visą bendruomenę statytis sąmoningus ar tvarius namus bei išlaikyti estetikos vienovę ir darną. Projekto vystytojai esantį kelią iki vietovės ir joje asfaltuos, tad „Salomiškio Kaimynystė“ bus lengvai pasiekiama privačiu ir viešuoju transportu.

„Salomiškio Kaimynystė“ / Organizartorių nuotr.

Visi sklypai yra ypatingi, nes bene kiekvienas iš jų ribojasi su mišku, pieva ar Strėvos upe. Be jau išvardintų privalumų, „Etapas Group“ išskiria dar keleta svarbių aspektų. „Salomiškio Kaimynystė“ yra nepamainoma vieta vaikams augti dėl čia įsikursiančios patikimos ir saugios bendruomenės, todėl gyvenimas šioje kaimynystėje itin tinkamas jaunoms, modernioms šeimoms. Dideli privačios erdvės plotai sklypuose leidžia pasistatyti šiltnamį, įkurti daržovių ir uogų sodą ar net išsikasti prūdą.

Susidomėjusius projektu, detalius sklypų planus kviečiame apžiūrėti projekto svetainėje čia.

Na, o jei nieko nelaukus norite nuvykti ir apžiūrėti galimai savo naujų namų kaimynystės, maloniai kviečiame susisiekti su už projekto pardavimus atsakingu „Etapas Group“ brokeriu Tomu Labanausku, t.labanauskas@etapas.lt, tel. nr.: +370 614 14984.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.