Kauno klinikų lankytojai įkalinti stovėjimo aikštelėje: nusidriekė didžiulė eilė - Kas vyksta Kaune

Kauno klinikų lankytojai įkalinti stovėjimo aikštelėje: nusidriekė didžiulė eilė papildyta Kauno klinikų komentaru

Pirmadienio vidurdienį greta Kauno klinikų nusidriekė gyva žmonių eilė. Eivenių gatvės stovėjimo aikštelėje automobilius palikę Kauno klinikų pacientai ir lankytojai jau daugiau nei pusvalandį iš jos esą negali išvažiuoti.

„Kauno klinikų aikštelėje didžiulė eilė prie kasos aparato… Ar nėra išeities įdiegti apmokėjimą internetu? Ant saulės didžiulėje eilėje būrys žmonių”, – pirmadienio vidurdienį praneša skaitytoja.

Čia pat „Kas vyksta Kaune” redakciją pasiekia ir dar vienas skaitytojos pranešimas. „Va kokios eilės prie atsiskaitymo už parkingą Kauno klinikose”, – pasipiktinimo neslepia moteris.

Jos teigimu, ant kaitrios pavasario saulės atsiskaitymo už stovėjimą teko laukti apie 30 min. „Eilė nejuda, tik vienas aparatas veikia, puse valandos laukiam”, – situaciją komentuoja skaitytoja.

Tiesa, panašūs nesklandumai jau minėtoje Kauno klinikų stovėjimo aikštelėje užfiksuoti ir 2019-ųjų rugsėjį.

„Kas vyksta Kaune” primena, kad balandžio 12-ąją Kauno klinikų teritorijoje atidaryta ilgai laukta moderni daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė, skirta ligoninės pacientams ir lankytojams. Aikštelėje yra 300 vietų automobilių parkavimui, iš kurių 30 vietų skirta neįgaliesiems.

Papildyta 14.14 val.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” komentavo Kauno klinikų Komunikacijos tarnybos specialistė Jovita Gudelevičiūtė, trukdžiai pašalinti, įvažiavimas į aikštelę vyksta įprastai.

„Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Šiandien kurį laiką buvo sutrikęs atsiskaitymas ir veikė tik viena kasa. Į problemą sureaguota nedelsiant, trukdžiai pašalinti, šiuo metu įvažiavimas į aikštelę vyksta įprastai”, – komentavo ji ir pridūrė, kad Kauno klinikų automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje Eivenių g., jau veikia dvi kasos, kuriose galima atsiskaityti tiek grynaisiais pinigais, tiek banko kortelėmis.

J. Gudelevičiūtė primena, kad Kauno klinikų teritorijoje iš viso veikia trys automobilių parkavimo aikštelės pacientams ir lankytojams.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA