Kauno klinikų lankytojai įkalinti stovėjimo aikštelėje: nusidriekė didžiulė eilė – Kas vyksta Kaune

Kauno klinikų lankytojai įkalinti stovėjimo aikštelėje: nusidriekė didžiulė eilė papildyta Kauno klinikų komentaru

Pirmadienio vidurdienį greta Kauno klinikų nusidriekė gyva žmonių eilė. Eivenių gatvės stovėjimo aikštelėje automobilius palikę Kauno klinikų pacientai ir lankytojai jau daugiau nei pusvalandį iš jos esą negali išvažiuoti.

„Kauno klinikų aikštelėje didžiulė eilė prie kasos aparato… Ar nėra išeities įdiegti apmokėjimą internetu? Ant saulės didžiulėje eilėje būrys žmonių“, – pirmadienio vidurdienį praneša skaitytoja.

Čia pat „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekia ir dar vienas skaitytojos pranešimas. „Va kokios eilės prie atsiskaitymo už parkingą Kauno klinikose“, – pasipiktinimo neslepia moteris.

Jos teigimu, ant kaitrios pavasario saulės atsiskaitymo už stovėjimą teko laukti apie 30 min. „Eilė nejuda, tik vienas aparatas veikia, puse valandos laukiam“, – situaciją komentuoja skaitytoja.

Tiesa, panašūs nesklandumai jau minėtoje Kauno klinikų stovėjimo aikštelėje užfiksuoti ir 2019-ųjų rugsėjį.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad balandžio 12-ąją Kauno klinikų teritorijoje atidaryta ilgai laukta moderni daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė, skirta ligoninės pacientams ir lankytojams. Aikštelėje yra 300 vietų automobilių parkavimui, iš kurių 30 vietų skirta neįgaliesiems.

Papildyta 14.14 val.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno klinikų Komunikacijos tarnybos specialistė Jovita Gudelevičiūtė, trukdžiai pašalinti, įvažiavimas į aikštelę vyksta įprastai.

„Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Šiandien kurį laiką buvo sutrikęs atsiskaitymas ir veikė tik viena kasa. Į problemą sureaguota nedelsiant, trukdžiai pašalinti, šiuo metu įvažiavimas į aikštelę vyksta įprastai“, – komentavo ji ir pridūrė, kad Kauno klinikų automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje Eivenių g., jau veikia dvi kasos, kuriose galima atsiskaityti tiek grynaisiais pinigais, tiek banko kortelėmis.

J. Gudelevičiūtė primena, kad Kauno klinikų teritorijoje iš viso veikia trys automobilių parkavimo aikštelės pacientams ir lankytojams.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.