Keturkojai pareigūnai padėjo operatyviai sulaikyti įžūlius vagišius – Kas vyksta Kaune

Keturkojai pareigūnai padėjo operatyviai sulaikyti įžūlius vagišius

Kauno AVPK nuotr.

Maisto prekių parduotuvę Kaune apiplėšti bandę jaunuoliai tą pačią naktį buvo operatyviai sulaikyti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnų, į pagalbą pasitelkus tarnybinį šunį, kuris ir nuvedė pareigūnus pas netoli nuo įvykio vietos pabėgusius asmenis.

Šeštadienio, gegužės 8-osios naktį, apie 03.30 val. buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Kalniečių gatvėje esančioje maisto prekių parduotuvėje suveikė signalizacija, apsaugos darbuotojai rado išdaužtą parduotuvės stiklą.

Į įvykio vietą nuvykę Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai pastebėjo, kad parduotuvės teritorijoje išlieti skysčiai, kurie driekėsi per visą automobilių stovėjimo aikštelę, todėl sekti karštomis pėdomis buvo pasitelktas policijos tarnybinis šuo, kuris pareigūnus ir nuvedė pas netoliese nuo įvykio vietos pabėgusius du jaunuolius (gim. 2000 ir 2003 m.).

Tikrinant įvykio aplinkybes, vieno iš vaikinų namo rūsyje rasti iš parduotuvės pavogti alkoholinių gėrimų buteliai, parduotuvei padaryta turtinė žala dar tikslinama. Dėl šio įvykio įtarimai pareikšti anksčiau neteistam kauniečiui (gim. 2000 m.), jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Kauno apskr. VPK Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA