Kauno klinikose užgeso galingą sprogimą ištvėrusio vyro gyvybė – Kas vyksta Kaune

Kauno klinikose užgeso galingą sprogimą ištvėrusio vyro gyvybė

Šiaulių apskrities VPK nuotr.

Praėjusios savaitės pradžioje nugriaudėjus sprogimui Radviliškyje, smarkiai apdegęs garbaus amžiaus vyras buvo pervežtas gydyti į Kauną. Deja, policija pranešė, kad nukentėjusysis penktadienį paryčiais gydymo įstaigoje mirė.

Kaip šeštadienį nurodoma Policijos departamento pranešime, 1935 m. gimęs vyras Kauno ligoninėje mirė gegužės 7 d., apie 4.20 val. Žmogus buvo sužalotas balandžio 27 d. Radviliškyje, Turgaus gatvėje esančiame name dėl dujų nuotėkio įvykus sprogimui.

Iš po nuolaužų ištrauktas vyras buvo šoko būsenos, apsvilusiais plaukais ir apdegusiu kūnu. Pareigūnai jį įsisodino į savo automobilį, tačiau nesulaukę greitosios pagalbos ekipažo, nusprendė patys skubiai gabenti į ligoninę.

Į Radviliškio rajono ligoninę atvežtam vyrui nustatyti nudegimai veido, rankų, kojų srityse. Iš reanimacijos Radviliškio gyventojas buvo perkeltas gydyti į Kauno klinikų Plastinės chirurgijos ir nudegimų skyrių, tačiau penktadienio rytą mirė.

Tuo metu praėjusį antradienį gyvenvietėje driokstelėjęs sprogimas, pažymi Šiaulių apskrities VPK, buvo toks stiprus, kad sugriovė pusę gyvenamojo namo, apgadino greta stovėjusį automobilį. Nelaimės metu antrajame aukšte buvęs paauglys nenukentėjo.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas vyro mirties priežasčiai nustatyti.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA