Kaunietis R. Baltūsis pristato naują muzikos albumą: kūriniai su Brazilijos prieskoniu – Kas vyksta Kaune

Kaunietis R. Baltūsis pristato naują muzikos albumą: kūriniai su Brazilijos prieskoniu

23 metų kaunietis Rokas Baltūsis, scenoje prisistatantis Rokas Bal vardu, gegužės 7 dieną išleidžia savo pirmąjį EP albumą, kuriame skamba funky house ritmai ir egzotiški vokalai net iš Brazilijos. Nuo 2016 metų muzikos kūrybos industrija susidomėjęs jaunuolis pradėjo pirmuosius žingsnius kaip didžėjus, o vos prieš kelis metus įkūrė nuosavą didžėjų mokyklą. Naujausiame ir pirmajame Rokas Bal albume „Sensual“ pristatomi trys kūriniai elektroninės muzikos mylėtojams.

Kaip rašoma pranešima žiniasklaidai, Rokas ne tik groja vakarėliuose, kuruoja savo didžėjų mokyklą, bet ir pats organizuoja Kauno miesto jaunimui žinomus renginius.

„Kaune esu organizavęs projektą „Prisikėlimas“ ant Kristaus prisikėlimo bažnyčios stogo, kur rinkosi galybė publikos, o scenoje pasirodė gyvos grupės ir didžėjai, organizavau drive-in stiliaus vakarėlius ir koncertus. Organizuoti klubinius vakarėlius jaunimui yra mano stichija. Ateinančiai vasarai mieste pristatysime ne vieną jaukų ir išdirbtą projektą“, – pasakojo „Atik esup“ didžėjų mokyklos įkūrėjas.

Rokas Bal pasakoja, jog iš naujojo albumo neišskiria jokio vieno kūrinio, o daug dėmesio, sako, skyrė jiems visiems.

„2 kūrinius iš albumo įvardinčiau, kaip turinčius naują prieskonį, o vieną – kaip užsimezgančią pradžią vakarėliui ar pažinčiai, tarsi pre-party temoje. Manau, klausytojas supras apie ką kalbu, kai išklausys visus 3 kūrinius“, – sako pastarąjį pusmetį prie albumo dirbęs didžėjus.

Po ilgų vokalų paieškų Rokas Bal rado ir vieną išskirtinį – atlikėjos iš Brazilijos, Thayana Valle balsą, kurį panaudojo net keliuose kūriniuose. Jaunam didžėjui teko pasirašyti ir kontraktą su atlikėja, taip pat teko dirbti ir su lietuvių atlikėjomis, vyko asmeninės atrankos ir ieškojimai, kad rezultatas šiandien pasiektų klausytojų ausis. Rokas Bal kviečia pasiklausyti savo pirmojo albumo „Sensual“ ir laukia klausytojų įvertinimo.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.