Dar viena lengva pergalė: „Žalgiris“ pervažiavo „Pieno žvaigždes“ | Kas vyksta Kaune

Dar viena lengva pergalė: „Žalgiris“ pervažiavo „Pieno žvaigždes“

„BC Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iki 11 pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Žalgiriečiai išvykoje nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą 93:63 (21:13, 26:19, 26:11, 20:20).

Pirmuosius mačo taškus tolimu metimu pelnė Thomasas Walkupas. Tada tarp Mariaus Grigonio dviejų tritaškių įsiterpė Nigelo Hayeso baudos metimas ir jį keitusio Augustine‘o Rubito dvitaškis – 12:5. Nuo suolo pakilęs Lukas Lekavičius pasižymėjo su pražanga, bet koją nikstelėjo ir aikštelę palikti turėjo Rokas Jokubaitis. Pirmąjį kėlinį užbaigė taiklūs T.Walkupo ir L.Lekavičiaus metimai – 21:13.

L.Lekavičius pratęsė puikų pasirodymą pataikydamas dar du tritaškius bei atlikdamas perdavimą Pauliaus Jankūno metimui iš vidutinio nuotolio. Penkis taškus rinko N.Hayesas, po atkovoto kamuolio puolime atsidarė Marekas Blaževičius – 36:19. Po puikaus kamuolio judėjimo du tritaškius smeigė Karolis Lukošiūnas, o antrąjį kėlinį uždarė T.Walkupo ir M.Grigonio taškai – 47:32.

Antrąją rungtynių pusę žalgiriečiai pradėjo puikia gynyba ir vienas po kito perimamais kamuoliais, kurie virto į N.Hayeso ir M.Grigonio taškus. Šeimininkai nepasižymėjo net puspenktos minutės, o Artūro Milaknio ir M.Grigonio tritaškiai augino persvarą iki rekordinės (62:32). Pirmuosius taškus pelnė Martinas Gebenas ir į aikštelę sugrįžęs R.Jokubaitis, kėlinį užbaigė T.Walkupo ir R.Jokubaičio prasiveržimai – 73:43.

Žalgiriečiai ir ketvirtajame kėlinyje tiksliai atakavo iš toli, kai po tritaškį realizavo L.Lekavičius, Patricio Garino ir A.Milaknis (85:53). Rungtynes uždarė A.Rubito, R.Jokubaičio M.Gebeno ir M.Blaževičiaus taškai -93:63.

„Žalgiris“: M.Grigonis 20, L.Lekavičius 14, T.Walkupas 10 (5 rez. perd., 3 per. kam.), N.Hayesas 9 (5 atk. kam.), R.Jokubaitis 8 (5 rez. perd.), A.Milaknis 6, A.Rubitas 6 (2 per. kam.), M.Blaževičius 5 (5 atk. kam., 2 per. kam.), M.Gebenas 4 (2 per. kam.), P.Garino 3, P.Jankūnas 2.

„Pieno žvaigždės“: E.Želionis 15 (5 atk. kam.), P.Petrilevičius 13 (54 atk. kam., 4 rez. perd.), Y.Frank 10 (7 atk. kam.).