„Žalgirio“ direktorius apie keičiamą taktiką ir pirmą naujoką: dabar vadovaujamės pesimistiniu scenarijumi – Kas vyksta Kaune

„Žalgirio“ direktorius apie keičiamą taktiką ir pirmą naujoką: dabar vadovaujamės pesimistiniu scenarijumi

Kauno „Žalgirio“ organizacijos vadovas Paulius Motiejūnas davė išskirtinį interviu „Žalgiris Insider“ MVP plano prenumeratoriams. Specialiai jiems skirtame pokalbyje P. Motiejūnas atsakė ir į jam prenumeratorių užduotus klausimus.

„Dabar vadovaujamės pesimistiniu scenarijumi. Norisi, kad taip nebūtų, nes kitaip Eurolygoje tarp klubų gali susidaryti didelė atskirtis, – apie biudžeto planavimą kitam sezonui kalbėjo P. Motiejūnas. – Patys nebegalime antrus metus iš eilės planuoti optimistinio scenarijaus. Yra skolų, kurias reikės grąžinti, nesinori dar labiau rizikuoti ir negalime dar labiau rizikuoti. Bijau, kad konkurencingumas dar labiau sumažės.“

Žvelgdamas į ateitį P. Motiejūnas išlieka realistiškas ir tikisi, kad komanda bus konkurencinga, o ne tik ta, kuri siekia „garbingai sukovoti“, rašoma Žalgiris.lt pranešime žiniasklaidai.

„Dabar, kai žiūri į rinką, supranti, kad reikia žaidėjo į vieną ir kitą poziciją, bet dabar turėsime pasirinkti. Visiems kartoju – noriu, kad kovotume dėl patekimo į TOP-8. Negalime sakyti, jog pamirškime tai ir eikime tiesiog pasižaisti ar garbingai sukovoti kaip anksčiau būdavo Eurolygoje“, – kalbėjo klubo vadovas.

P. Motiejūnas su vyriausiuoju „Žalgirio“ treneriu Martinu Schilleriu jau kuris laikas dirba ties būsimo sezono komandos komplektacija. Anksčiau tokius darbus žalgiriečiai užbaigdavo gana anksti tarpsezonio fazėje, tačiau pasikeitusios aplinkybės sudėties būrimo darbus gali užvilkinti. Tiesa, „Žalgiris“, anot P. Motiejūno, jau yra sutaręs su vienu naujoku.

„Darbas dėl žaidėjų vyksta jau kokie trys mėnesiai. Su vienu krepšininku jau esame sutarę. Sėkmingai dėliojame visą paveikslą. Darbas vyksta. Dabar turtingi klubai pasiima visą „grietinėlę“. Kadangi treneris atėjęs iš NBA, žiūrime, kaip NBA reaguos, nusikelia „Vasaros lyga“, kuri bus rugpjūtį.

Aš visada norėčiau, kad kiekvienais metais, kaip būdavo su Šaru, surenkame komandą, o Šaras keliauja žaisti golfo. Tada mes galime galvoti apie rėmėjus ir kitus dalykus. Kad ir kaip to norėčiau, šiemet to nebus, nes reikia laukti. Su griebiančiais „grietinėlę“ mes nepakonkuruosime, o paskui grįžtame į tai, kad imsime tuos krepšininkus, kurie nepateko į NBA ar grįžta į Europą ten neįsitvirtinę, ar galbūt nesusitarė su turtingais klubais. Reikia dabar keisti tą taktiką“, – aiškino P. Motiejūnas.

Per visą pokalbį, skirtą „Žalgiris Insider“ MVP plano prenumeratoriams, P. Motiejūnas papasakojo apie A licencijas turinčių Eurolygos klubų susitikimą Atėnuose, naują LKL reguliariojo sezono formatą bei, atsakydamas į prenumeratorių klausimus, paaiškino, kokie žaidėjai gali likti komandoje kitą sezoną.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.