Kaunietė pakraupo: be karšto vandens gyvens iki vasaros vidurio? – Kas vyksta Kaune

Kaunietė pakraupo: be karšto vandens gyvens iki vasaros vidurio?

Asociatyvi / DELFI nuotr.

Ketvirtadienio rytą dalį Vilijampolės mikrorajono gyventojų pasiekęs „Kauno energijos“ informacinis pranešimas privertė sukioti galvas. Išsigandę, kad be karšto vandens gali tekti gyventi net du mėnesius, kauniečiai kreipėsi ir į pastato valdytojus, ir į „Kas kas vyksta Kaune“ redakciją. Visgi „Kauno energija“ ramina – tai techninė klaida, darbai vyks kur kas trumpiau.

„Gavau pranešimą, kad karštas vanduo atjungiamas iki liepos 22 d. Ar tai realu? Šeimos su mažais vaikais, tai jau antisanitarines sąlygos“, – nuostabos neslėpė į portalo redakciją kreipusis moteris.

Kaunietės teigimu, gyvenamojo pastato valdytojui ketvirtadienio rytą prisiskambinti nebuvo įmanoma, o apie laukiančius ir jau suplanuotus „Kauno energijos“ darbus gyventojai nė nenutuokia. „Darbai ne darbai, bet jau ne šitiek laiko“, – pridūrė ji.

„Kauno energijos“ pranešimas / Skaitytojos nuotr.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo AB „Kauno energijos“ Komunikacijos projektų vadovas Ūdrys Staselka, šilumos tiekimą karštam vandeniui ruošti planuojama sustabdyti kur kas trumpiau nei rašoma išplatintame informaciniame pranešime – įvyko techninė klaida.

„Labai atsiprašome Inkaro g. 5 namo gyventojų, įvyko techninė klaida. Šilumos tiekimą karštam vandeniui ruošti planuojama sustabdyti ne dviem mėnesiams, o dviem savaitėms nuo š. m. gegužės 12 dienos. Gyventojus apie tai informuojame“, – teigė Ū. Staselka.

Jo teigimu, šilumos tiekimą Inkaro gatvėje tenka stabdyti dėl vamzdyno rekonstrukcijos projekto, vykdomo Raudondvario plente.

„Patiekti šilumą iš kitos vietos nėra galimybių. Darysime viską, kad karšto vandens tiekimas gyventojams būtų atnaujintas kaip įmanoma greičiau. Dar kartą nuoširdžiai atsiprašome dėl būsimų nepatogumų ir prašome kantrybės bei supratingumo“, – pridūrė Ū. Staselka.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.