Kaunietė pakraupo: be karšto vandens gyvens iki vasaros vidurio? - Kas vyksta Kaune

Kaunietė pakraupo: be karšto vandens gyvens iki vasaros vidurio?

Asociatyvi / DELFI nuotr.

Ketvirtadienio rytą dalį Vilijampolės mikrorajono gyventojų pasiekęs „Kauno energijos” informacinis pranešimas privertė sukioti galvas. Išsigandę, kad be karšto vandens gali tekti gyventi net du mėnesius, kauniečiai kreipėsi ir į pastato valdytojus, ir į „Kas kas vyksta Kaune” redakciją. Visgi „Kauno energija” ramina – tai techninė klaida, darbai vyks kur kas trumpiau.

„Gavau pranešimą, kad karštas vanduo atjungiamas iki liepos 22 d. Ar tai realu? Šeimos su mažais vaikais, tai jau antisanitarines sąlygos“, – nuostabos neslėpė į portalo redakciją kreipusis moteris.

Kaunietės teigimu, gyvenamojo pastato valdytojui ketvirtadienio rytą prisiskambinti nebuvo įmanoma, o apie laukiančius ir jau suplanuotus „Kauno energijos” darbus gyventojai nė nenutuokia. „Darbai ne darbai, bet jau ne šitiek laiko”, – pridūrė ji.

„Kauno energijos“ pranešimas / Skaitytojos nuotr.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” komentavo AB „Kauno energijos” Komunikacijos projektų vadovas Ūdrys Staselka, šilumos tiekimą karštam vandeniui ruošti planuojama sustabdyti kur kas trumpiau nei rašoma išplatintame informaciniame pranešime – įvyko techninė klaida.

„Labai atsiprašome Inkaro g. 5 namo gyventojų, įvyko techninė klaida. Šilumos tiekimą karštam vandeniui ruošti planuojama sustabdyti ne dviem mėnesiams, o dviem savaitėms nuo š. m. gegužės 12 dienos. Gyventojus apie tai informuojame”, – teigė Ū. Staselka.

Jo teigimu, šilumos tiekimą Inkaro gatvėje tenka stabdyti dėl vamzdyno rekonstrukcijos projekto, vykdomo Raudondvario plente.

„Patiekti šilumą iš kitos vietos nėra galimybių. Darysime viską, kad karšto vandens tiekimas gyventojams būtų atnaujintas kaip įmanoma greičiau. Dar kartą nuoširdžiai atsiprašome dėl būsimų nepatogumų ir prašome kantrybės bei supratingumo”, – pridūrė Ū. Staselka.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA