Viena didžiausių įmonių Lietuvoje išreiškė palaikymą į „Euroviziją“ keliaujantiems „The Roop“ – Kas vyksta Kaune

Viena didžiausių įmonių Lietuvoje išreiškė palaikymą į „Euroviziją“ keliaujantiems „The Roop“

SBA Grupės įmonės įsileido „The Roop” karštinę ir į savo kasdienybę. Dalinamės nuotaikingu geltonai nuspalvintu klipu, kuriame „Diskotekos” šokį šoka 150 darbuotojų visoje Lietuvoje, robotai ir elektriniai krautuvai.

Iki pirmojo „The Roop” pasirodymo „Eurovizijoje” likus kiek daugiau nei dešimčiai dienų, SBA Grupės įmonės sukėlė geltonąją bangą visoje Lietuvoje, rašoma SBA pranešime žiniasklaidai.

10 grupės įmonių – nuo baldų gamybos iki siuvimo, IT, NT, nuo Klaipėdos iki Visagino, nuo Kauno iki Šilutės. „The Discoteque“ šokį išmoko ne tik 150 darbuotojų su vadovais, bet ir robotai, elektriniai krautuvai. Komandos šoko ant stogų, gatvėse, tarp baldų, gamybos linijų, sandėliuose, biuruose, aikštėse ir kiemuose, o kai kas išmoko net ir žymųjį pirštų šokį.

Geltonosios bangos SBA Grupėje iniciatoriai skaičiuoja, kad už kadro liko 1 geltonos bangos nublokštas dronas, daugiau nei 4 valandos filmuotos medžiagos, 150 po kaukėmis paslėptų šypsenų ir bent 10 valandų repeticijų.

„Kiekvieną kartą, kai savo įmonių viduje telkiame komandas bendram tikslui, maloniai nustebina darbuotojų iniciatyvumas ir aktyvumas. Nesvarbu, kur – Visagine, Vilniuje, Kaune, Šilutėje, Klaipėdoje – kiekvienoje įmonėje atradome „The Roop“ grupės gerbėjų, kurie planavo, mokėsi žingsnelius, drąsiai stojo prieš objektyvus.

Tokios iniciatyvos ne tik padeda išreikšti lietuvišką palaikymą mūsų šių metų „Eurovizijos“ favoritams, bet ir suteikia galimybių mums visiems pabūti kartu per šią atskyrusią pandemiją. Galbūt ne šokant vienoje erdvėje, bet šokant vienam tikslui ir siekiant vieno rezultato – gražaus, nuotaikingo klipo, kuriame būsime visi kartu, nors ir virtualiai“, – sako SBA Grupės administracijos vadovė Indrė Pociūtė – Levickienė.

„Su komanda, kuri yra motyvuota ne tik dirbti, bet ir kurti drauge, yra taip paprasta pasinerti į tokias iniciatyvas. „Germanikoje“ mes ne pirmą kartą pasigauname idėjų šokiams, tačiau „The Roop“ palaikymo akcija ir galimybė klipe būti visai įmonei kartu – tikrai išskirtinė.

Reikia pripažinti, kad repeticijų būta daug, tačiau darbuotojai gana imliai pagavo „Diskotekos“ šokio judesiukus, o filmavimo valandėlės buvo smagi pertrauka nuo įprastinių darbų“, – sako SBA baldų gamybos įmonės Šilutės rajone „Germanika“ mokymų koordinatorė Aušra Šilinskienė, kuri yra ir „Discoteque“ šokio mokytoja savo kolegoms.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.