Pramogų Kaune bus, bet kas mokės už vandenį? – Kas vyksta Kaune

Pramogų Kaune bus, bet kas mokės už vandenį?

Antradienį kauniečių dėmesį patraukė Parodos kalne ir Vytauto parke išraizgyta vandens žarna. Nostalgiją keliantis parkas jau seniai nesipuikuoja atrakcionas, tačiau senųjų pramogų, panašu, vis dar bus – vandeniu pradėtas pildyti baseinas, jo viduje jau plaukioja ir valtelės. Visgi miestelėnai suskubo spėlioti, kas už ruošiamą pramogą ir galimai „vagiamą“ miesto vandenį turės paploninti piniginę.

„Pildo baseiną parkas savo. Kas už vandenį mokės? Mes? Ir šiaip nemažai gaisrinės šlangos turėjo, gerai investavo. Arba kažkas paskolino. Tiesiog baseinas privačių, kiek žinau, o hidrantas Kauno“, – antradienio vakarą užfiksuotus vaizdus komentavo skaitytojas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Kauno valdybos budintis pareigūnas, miestiečiai už vandenį mokėti neturėtų, o toks vandens hidrantų naudojimas ugniagesiams patogumų nesukelia.

„Gaisriniai hidrantai ugniagesiams nepriklauso, jie priklauso „Kauno vandenims“, o mes tik jais naudojamės. Iš jų bėga geriamas vanduo, tačiau miestiečiai neturėtų mokėti už šį vandenį, čia įmonės nuostolis, jei prireikia jį panaudoti. Skaitliukas juk nesisuka prie hidranto visiems kauniečiams. Ugniagesiams tokie besinaudojantys asmenys nepatogumų nesukelia, jei mums prireiks hidranto, tai tiesiog atjungsime tą šlangą ir prijungsime mums reikiamą“, – sakė budintis pareigūnas.

Visgi Vytauto parke atsirasianti pramoga derinta iš anksto, o už vandenį sumokės privatūs asmenys.

„Veiksmai nebuvo savavališki, pramogos organizatoriai ir „Kauno vandenys“ turi baseino pildymo sutartį, o už sunaudotą vandens kiekį bei prijungtą vandens žarną – susimokės. Kiek žinau, ten tik antytės-valtelės plaukios, nieko daugiau“, – portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo „Kauno vandenų“ eksploatacijos skyriaus vadovas Rimantas Pečiulis.

R. Pečiulis džiaugiasi kauniečių pastabumu bei reakcija ir atvirauja, kad savavališkų veiksmų, kai iš vandens hidranto vanduo pasisavinamas nesusitarus, pasitaiko itin dažnai.

„Būna, kad tos vadinamos hidrodinaminės mašinos prisipildo vandens iš miesto hidrantų, yra, kas piktnaudžiauja lengvai prieinamu vandeniu ir vandenį naudoja, vežioja savo reikmėms. Jeigu, pamatę tokį atvejį, kauniečiai dažniau praneštų „Kauno vandenims“ – būtų labai gerai“, – priduria R. Pečiulis.

Kauniečiai, įtarę, kad vandens hidrantai gali būti naudojami neteisėtai ar savavališkai prašomi kreiptis į „Kauno vandenų“ Eksploatacijos skyrių arba Avarinę tarnybą tel. (8 37) 36 31 80 arba (8 37) 31 35 92.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad kelias kauniečių kartas džiuginę atrakcionai iš Vytauto parko išnyko 2019-ųjų pavasarį. Legendiniai atrakcionai Vytauto parke buvo pastatyti 1964 metais. Čia buvo įrengtas apžvalgos ratas, sūpynės. 1970 metais įrengta ir lauko estrada.

Parko istorija siekia net 1871 metus, kai čia buvo įkurtas pramogoms ir pasivaikščiojimui skirtas parkas. Parke esantys pastatai devintajame dešimtmetyje buvo privatizuoti.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.