Kauno oro uostas skelbia 6 naujas skrydžių kryptis – Kas vyksta Kaune

Kauno oro uostas skelbia 6 naujas skrydžių kryptis

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Įsibėgėjant aviaciniam vasaros sezonui, nuo šių metų gegužės Lietuvos oro uostuose keleiviai galės rinktis iš dar daugiau tiesioginių skrydžių krypčių. Pagal dabartinius oro bendrovių planus numatoma, kad trijuose šalies oro uostuose bus vykdoma beveik 40 maršrutų verslo, atostogų ir darbo kelionių kryptimis.

Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovo Aurimo Stikliūno teigimu, bendros tendencijos Europoje rodo keleivinės aviacijos atsigavimo ženklus.

„Žmonės ne tik yra išsiilgę kelionių, bet ir dar aiškiau supranta, kad virusas greitai neišnyks, todėl vis dažniau nusprendžia nebelaukti ir pradeda ieškoti, kur galėtų skristi. Tikime, kad naujų krypčių pasiūla atlieps jų poreikius. Gegužę nauji maršrutai bus pasiūlyti iš Vilniaus ir Kauno oro uostų: kryptys bus aktualios tiek skraidantiems populiariomis tarp emigrantų kryptimis ar verslo tikslais, tiek atostogų pageidaujantiems keleiviams“, – sako A. Stikliūnas.

Anot jo, atostogautojai gali tikėtis vis palankesnių sąlygų, kadangi Europoje aktyviai įsibėgėja masinės vakcinacijos kampanijos, o kai kurios šalys nori būti labiau matomos potencialiems turistams. Kaip pavyzdį ekspertas pateikia Graikiją, į kurią tiesioginiai skrydžiai iš Kauno ir Vilniaus oro uostų turėtų startuoti būtent nuo gegužės mėnesio. Šioje šalyje ir dar bent keliose, kurias galima pasiekti tiesioginiais skrydžiais iš Lietuvos, kaip teigia A. Stikliūnas, pasiskiepijusiems ar neigiamą COVID-19 testą turintiems turistams netaikomi saviizoliacijos reikalavimai.

Kaip rašoma Kauno oro uosto pranešime spaudai, planuojama, kad keleivinės aviacijos atsigavimą spartins ir birželį Europoje startuosiantis žaliasis pasas.

Komentuodamas augančią maršrutų pasiūlą, A. Stikliūnas akcentuoja, kad poreikis laikytis būtiniausių saugumo priemonių niekur nedings.

„Privalomi testai, griežtos saugumo taisyklės ir atitinkamos priemonės – tai naujoji realybė, prie kurios turime gebėti visi prisitaikyti. Virusas savaime neišnyks, todėl tenka išmokti gyventi pasikeitusiomis aplinkybėmis, o tai reiškia, kad tiek mūsų, tiek aplinkinių saugumas didžiąją dalimi priklauso nuo mūsų pačių elgesio. Tad tiek kasdienybėje, tiek kelionių metų būkime atsakingi ir saugokime vieni kitus“, – sako Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas.

Nauji skrydžiai iš Kauno oro uosto

Įsibėgėjantis aviacinis vasaros sezonas naujienų pasiūlys ir Kauno oro uosto keleiviams. Nuo gegužės mėnesio šiuose oro vartuose planuojama pasiūlyti 6 naujas kryptis.

Oro linijų bendrovė „Wizzair“ skraidins į Norvegijos miestus Olesiundą ir Stavangerį, o „Ryanair“ planuoja pasiūlyti skrydžių atostogautojų mėgstamomis kryptimis į Ispanijos uostamiestį Alikantę, Rodo salą Graikijoje ir Pafoso miestą Kipro saloje.

Nuo mėnesio galo, gegužės 31 d., iš Kauno oro uosto bus siūlomas tiesioginis susisiekimas su Bergeno miestu Norvegijoje („Wizzair“).

Iš Vilniaus oro uosto – 8 naujos kryptys

Nuo gegužės pradžios Airijos skrydžių bendrovė „Ryanair“ iš sostinės oro vartų planuoja vykdyti skrydžius į Atėnus, Paryžių ir Oslą. Nuo balandžio 30 d. startavo skrydžiai į Maskvą („Aeroflot“).

Iš Vilniaus oro uosto tiesioginiais skrydžiais taip pat bus galima pasiekti Barseloną („Ryanair“), Dortmundą („Wizzair“), Dubliną („Ryanair“), bus siūlomas skrydis į Stanstedo oro uostą Londone („Ryanair“).

Mėnesio gale atostogų išsiilgusiems keleiviams bus pasiūlyta kryptis į Larnaką („Wizzair“).

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. 2020 metais Lietuvos oro uostuose aptarnauta 1,8 mln. keleivių ir 30 tūkst. skrydžių, pasiūlyti 72 tiesioginiai maršrutai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.