Vienam LSMU Kauno ligoninės vadovų A. Pečkauskui – viceministro postas – Kas vyksta Kaune

Vienam LSMU Kauno ligoninės vadovų A. Pečkauskui – viceministro postas

DELFI nuotr.;

Prie Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) vadovybės komandos nuo pirmadienio prisijungė viceministras Aurimas Pečkauskas. Jis kuruos farmacijos politikos klausimus. Kaip nurodoma SAM pranešime žiniasklaidai, tai trečiasis sveikatos apsaugos viceministras.

„Labai džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie Sveikatos apsaugos ministerijos komandos, nors laikotarpis yra itin sudėtingus ir įtemptas. Į šią situaciją žiūriu kaip į dar vieną iššūkį, su kuriuo viliuosi susitvarkyti. Manau, kad anksčiau įgytos patirtys tiek dirbant nevyriausybiniame sektoriuje, tiek gydytoju, ar vadovaujant įvairiems procesams gydymo įstaigose peripandeminiu bei reorganizacijos laikotarpiu sukūrė kompetencijų krepšelį, kurį sklandžiai pritaikysiu kasdieniuose darbuose ministerijoje“, – pranešime cituojamas A. Pečkauskas.

Nors jo veiklos sritis daugiau orientuota į farmacinę veiklą, naujasis viceministras tiki šiuo sudėtingu metu Lietuvai būsiąs naudingas ir kitais klausimais. Primename, kad farmacinę veiklą apima Farmacijos įstatyme įtvirtinta veikla (vaistai, vaistų kainodara, vaistų kompensavimas, farmacinės veiklos vykdymas, vaistinių ir farmacijos veiklos specialistų veikla, jų licencijavimas, priežiūra ir kt.).

A. Pečkauskas Lietuvos sveikatos mokslų universitete yra įgijęs gydytojo anesteziologo-reabilitologo kvalifikaciją. Pastaraisiais metais eidamas direktoriaus medicinai pareigas Respublikinėje Kauno ligoninėje bei vėliau direktoriaus medicinai pavaduotojo LSMU Kauno ligoninėje pareigas (2020 rugsėjo 8-ąją Respublikinė Kauno ligoninė buvo prijungta prie Kauno klinikinės ligoninės suformuojant LSMU Kauno ligoninę), A. Pečkauskas vykdė ligoninės reorganizacijos bei nemedicininių padalinių integravimo procesą, organizavo gydymo įstaigoje veikiančių procesų pertvarką dėl COVID pacientų priežiūros.

Be to, naujasis viceministras dalyvavo diegiant LEAN vadybos sistemas ligoninės padaliniuose bei atliekant neplaninį auditą, siekdamas išskaidrinti bei efektyvinti procesus, dirbo kuriant bei įgyvendinant tęstinio kvalifikacijos kėlimo programą įvairaus lygio vadovams Kauno klinikose.

Tiek dirbdamas, tiek veikdamas nevyriausybinėse organizacijose, specialybinėse draugijose (Jaunųjų gydytojų asociacija, Europos Jaunųjų gydytojų asociacija, Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija, Lietuvos anesteziologų-reanimatologų draugija), A. Pečkauskas nuolat domėjosi teisėkūros procesais Lietuvoje, teikė pastabas ministerijos lygmens teisės aktams (su COVID situacija susiję teisės aktai, specialieji reikalavimai, Gaivinimo standartas ir kt.)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.