Mįslė Kauno rajone: pareigūnai prašo atsiliepti mačiusius baltą „Mazdą“ – Kas vyksta Kaune

Mįslė Kauno rajone: pareigūnai prašo atsiliepti mačiusius baltą „Mazdą“

Vilkiko priekaboje rasti nelegalai
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai narplioja mįslingą nutikimą Pagirių kaime, kur balandžio 28-ąją automobilyje rastas vyro kūnas. Ieškomi liudininkai, tą dieną galėję matyti baltą „Mazda“ markės transporto priemonę, prie kurios vairo sėdėjo mirusysis.

Kaip nurodoma Kauno apskrities VPK pranešime, Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą asmens mirties priežasčiai nustatyti, kuomet balandžio 28 d., apie 15.40 val., Pagirių kaimo Marijampolės gatvėje, automobilyje „Mazda 323“ (baltos spalvos, 2000 m. laidos) rastas mirusio vyro (gim. 1986 m.) kūnas be išorinių smurto žymių.

Pareigūnai ieško liudininkų, balandžio 28-osios rytą ir dieną važiavusių A5 keliu Kauno r., Pagirių g., Marijampolės g. (nuo Marijampolės pusės ties Garliava) ir prie viaduko, lėtėjimo juostoje mačiusių stovintį minėtą automobilį „Mazda 323“, galimai šalia ar automobilyje esantį asmenį ar asmenis.

Taip pat asmenys, nurodytu metu šioje vietoje vykę automobiliais su įrengtais vaizdo stebėjimo registratoriais prašomi pasidalyti vaizdo įrašais su pareigūnais.

Asmenis, mačiusius įvykį, prašoma atsiliepti ir susisiekti su Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurore Renata Oželiene tel. nr. (8 37) 394440 arba el. p. Renata.Ozeliene@prokuraturos.lt.

Kreiptis taip pat galimą į Kauno apskrities VPK Kauno rajono policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus vyr. tyrėją Neringą Ivanauskaitę tel. nr. (8 700) 60088, el. p. neringa.ivanauskaite@policija.lt arba skambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Pranešėjų anonimiškumas garantuojamas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.