Kaunietė įspėja Dainavos mikrorajono gyventojus: įtartinas vyras dalina galimai užnuodytus saldainius – Kas vyksta Kaune

Kaunietė įspėja Dainavos mikrorajono gyventojus: įtartinas vyras dalina galimai užnuodytus saldainius papildyta

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Sekmadienio popietę viešoje erdvėje pasirodė jaunos merginos įspėjimas kauniečiams. Moters teigimu, Dainavos mikrorajone vyras dalija galimai užnuodytus saldainius.

„ATSARGIAI!!! Vyrai, moterys, turintys vaikų, jaunos merginos… Būkite atsargūs Dainavos mikrorajone. Ne pirma diena, kai vaikšto vyras, 25-30 metų amžiaus, ir dalina saldainius, į kuriuos kažko galimai prišvirkščia!“ – „Kas vyksta Kaune“ grupėje įspėja mergina.

Moters teigimu, jai įtartinai pasirodęs rusiškai kalbantis vyras pradžioje atrodo draugiškas, bet daug nešneka, paduoda saldainį ir išeina.

„Aš kaip aš, nedurna, svetimų saldainių nevalgau. Bet saugokit savo vaikus, anūkus. Naivios merginos, kurios lengvai pasitikit svetimo žmogaus draugiškumu – pasisaugokit ir Jūs. Pridedu nuotraukas ir manau, kad dūriai man nesivaidena“, – praneša kaunietė.

Informacija pasidalinusi mergina priduria, kad „matėsi, jog saldainis buvo praluptas“.

„Draugas buvo pakalbinęs jį, davė ir mano draugui saldainį, tačiau visiškai sveiką, gražų, nepraluptą. Pas mane buvo išpakuotas ir iš naujo įpakuotas netvarkingai. Matosi galimi dūriai. Siūlė saldainį taip pat kitiems praeiviams. Ir nebūtinai narkotikus platint gali taip, užtenka krauju užkrečiamas ligas nešiot per saldainius…“ – praneša moteris.

Saldainius dalinęs vyras, anot kaunietės, apie 1,80 cm ūgio, dėvėjo mėlyną liemenę, mėlynus treningus ir medicininę juodą kaukę su baltu užrašu. Merginai taip pat įstrigo ilga vyro barzda.

Dėl įvykio kaunietė esą kreipėsi ir į policijos pareigūnus. „Policija atvyko, saldainį paėmė, patys pamatė, kaip atrodo. Vyriškio ieško“, – pridūrė ji.

Papildyta gegužės 3 d., 14.31 val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė „Kas vyksta Kaune“ pirmadienį patvirtino, kad gegužės 2 d., 14.20 val. buvo gautas pranešimas apie V. Krėvės prospekte, netoli parduotuvės praeiviams saldainius dalijantį vyrą.

Pranešėja atvykusiems pareigūnams teigė, kad vyras dalijo ir gerus saldainius, ir tokius, į kuriuos galimai kažkas įšvirkšta. Pareigūnai vyko pranešėjos nurodytą kryptimi, tačiau požymius atitinkančio vyro nepastebėjo. Moteris pretenzijų neturėjo, teigė pranešusi dėl informacijos.

Visa surinkta medžiaga aplinkybių patikslinimui perduota į teritorinį policijos komisariatą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.