Fiksuoja kaunietė: „kava“ iš čiaupo senamiestyje – Kas vyksta Kaune

Fiksuoja kaunietė: „kava“ iš čiaupo senamiestyje

Skaitytojos ir R. Tenio nuotr. / "Kas vyksta Kaune" montažas

Kauniečiai vis dar nesiliauja kovoti su iš čiaupo besiveržiančiu juodu vandeniu. Sekmadienio vidurdienį „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė senamiesčio gyventojos nusiskundimai. Moteris esą jau nebemato prasmės kreiptis į „Kauno vandenų“ avarinę tarnybą, mat situacija kartojasi kas mėnesį. Tuo metu „Kauno vandenys“ informuoja – dėl prasto vandens kalti ugniagesiai, o sudrumsto vandens gali sulaukti ir viso Kauno gyventojai.

„Labas rytas, Kaune. Kava iš čiaupo senamiestyje“, – sekmadienio vidurdienį šmaikštauja nuotrauką atsiuntusi skaitytoja.

Kaunietės teigimu, M. Daukšos gatvės 26 namo gyventojai tokiu vandeniu mėgaujasi bent kartą į mėnesį.

Vanduo senamiestyje / Skaitytojos nuotr.

„Kreiptis į „Kauno vandenis“ jau nėra prasmės. Čia bangom taip, bet į mėnesį po kartą praktiškai visada nuodija mus tokiu „geru ir naudoti tinkamu“ vandeniu“, – apmaudą lieja moteris.

Susisiekus su „Kauno vandenų“ avarinės tarnybos budinčiu darbuotoju, šis pranešė, kad situacija yra žinoma, o dėl sudrumsto vandens kalti ugniagesiai.

„Žinom, plaunam, gaisrininkai sujaukė vandenį“, – teigė avarinės tarnybos darbuotojas.

Prognozuoti, kada kauniečiai sulauks švaraus vandens – sunku. „Gali tekti ir visą dieną laukti, bet rytoj vanduo jau turėtų būti geras“, – teigė „Kauno vandenų“ darbuotojas.

Gaisrinių hidrantų patikrinimas

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Kauno valdybos budintis ugniagesys, Kauno senamiestyje ir Aleksote vyksta gaisrinių hidrantų patikrinimas.

„Kaip ir kasmet yra atliekami gaisrinių hidrantų patikrinimai, galbūt dėl to ir atsirado vandens drumstumas. Ugniagesiai atsuka hidrantą, pažiūri ar veikia, gal tuo metu ir yra sujudinamas vanduo, nes per hidrantą yra didesnio našumo vandens bėgimas negu iš krano, tokiu būdu gali būti išjudinamos užsistovėjusios vandens nuosėdos, jei nebuvo išplautos vandens trasos“, – teigė ugniagesių atstovas.

Patikrų grafiko ugniagesiai neturi, tačiau gaisriniai hidrantai bus tikrinami ir kitose Kauno miesto dalyse.

„Grafiko kaip ir nėra, nes ugniagesiai tiesiog pagal galimybes balandžio-gegužės mėnesį atlieka gaisrinių hidrantų patikrinimą. Šiandien, kiek žinau, senamiestyje, Aleksote ir Šančiuose patikrinimai vyksta“, – teigė ugniagesys ir pridūrė, kad vandens kokybe labiausiai gali skųstis senamiesčio gyventojai, nes „ten senos, siauros trasos“.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.