FIFA pasaulio salės futbolo čempionato finalas vyks Kaune – Kas vyksta Kaune

FIFA pasaulio salės futbolo čempionato finalas vyks Kaune

delfi.lt 2021/04/30 18:39
Asociatyvi / D. Biržiečio nuotr.

Likus mažiau nei penkiems mėnesiams iki 2021 m. FIFA pasaulio salės futbolo čempionato pradžios, buvo paskelbtas turnyro rungtynių tvarkaraštis. Buvo patvirtinta, kad Kaune įvyks atidarymo rungtynės ir finalas, o Vilnius ir Klaipėda pateko į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamo FIFA renginio priimančiųjų miestų sąrašą.

Lietuvos sostinėje įvyks grupių etapo rungtynės ir dvejos ketvirtfinalio rungtynės, o Klaipėdoje įvyksiančiomis paskutinėmis grupės etapo rungtynėmis bus užbaigtas intensyvus, 6 dienas trukęs grupės etapas.

Šiame devintajame FIFA pasaulio salės futbolo čempionate, kurio metu įvyks 52 rungtynės, varžysis 24 komandos, sieksiančios įveikti Argentinos rinktinę ir tapti pasaulio salės futbolo čempione. Čempionatas prasidės rugsėjo 12 d. (sekmadienį), o finalas įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje spalio 3 d. (sekmadienis).

„Lietuva ruošiasi priimti geriausius pasaulio salės futbolo žaidėjus ir mes labai laukiame šio FIFA čempionato, kuris mūsų šalyje vyks pirmą kartą. Vilnius, Kaunas ir Klaipėda daro didelę pažangą ruošdamiesi šiam renginiui ir mes tikimės surengti vieną įdomiausių FIFA pasaulio salės futbolo čempionatų.

Sparčiai artėjant čempionato pradžiai, mūsų vietos organizacinis komitetas, Lietuvos Vyriausybė ir priimančiųjų miestų savivaldybės dirba labai sunkiai ir su dideliu jauduliu“, – teigė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius.

Kartu su šeimininke Lietuva, kuri pirmą kartą dalyvaus FIFA čempionato finaliniame turnyre, į čempionatą jau pateko septyniolika komandų. Kartu su Lietuva UEFA atstovaus Kazachstanas, Portugalija, Rusija, Ispanija, Čekija ir Serbija.

Čempionės titulą ginanti Argentina ir penkiskart čempionė Brazilija kartu su Paragvajumi ir Venesuela užsitikrino vietas čempionate kaip CONMEBOL atstovės.

Saliamono Salos (OFC) bei Angola, Egiptas ir Marokas (CAF) prisijungė prie jau į čempionatą patekusių komandų. Venesuela ir Angola pirmą kartą savo šalių istorijoje pateko į FIFA pasaulio salės futbolo čempionatą.

AFC paskyrė pirmąsias tris vietas Iranui, Japonijai ir Uzbekistanui, o Irakas, Libanas, Tailandas ir Vietnamas varžysis atkrintamosiose rungtynėse dėl paskutiniųjų dviejų vietų.

CONCACAF salės futbolo čempionato metu paaiškės paskutinės 4 komandos, kurios pateks į pasaulio salės futbolo čempionatą.

„2021 m. FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas Lietuvoje sparčiai artėja ir jaučiamas vis didesnis jaudulys. Vietos organizacinis komitetas labai sunkiai dirba, kad būtų pasiruošę rugsėjui, o Lietuvai tai bus puiki proga sėkmingai pirmą kartą surengti FIFA renginį. Kaunas bus tobula vieta atidarymo ir finalo rungtynėms.

Miestas turi modernią areną, yra puikioje strateginėje vietoje – šalies viduryje, ir pasižymi sėkminga tarptautinių sporto renginių ir kitų svarbių pramoginių renginių organizavimo patirtimi. Vilnius ir Klaipėda taip pat gali pasigirti moderniausiomis arenomis. Tad visi šie miestai kartu sudaro labai įdomią priimančiųjų trijulę. Esame tikri, kad tai bus labai sėkmingas FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas,“ – kalbėjo FIFA turnyrų vadovas Jaime Yarza.

Pagrindinės 2021 m. FIFA pasaulio salės futbolo čempionato Lietuvoje datos:

Atidarymo rungtynės – rugsėjo 12 d.
Aštuntfinalio rungtynės – rugsėjo 22, 23 ir 24 d.
Ketvirtfinalio rungtynės – rugsėjo 26 ir 27 d.
Pusfinalio rungtynės – rugsėjo 29 ir 30 d.
Rungtynės dėl 3-ios vietos ir finalas – spalio 3 d.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.