Startavo „Kaunas Jazz“ festivalis: kauniečius džiugino Vienybės aikštėje ant stogo surengtu koncertu – Kas vyksta Kaune

Startavo „Kaunas Jazz“ festivalis: kauniečius džiugino Vienybės aikštėje ant stogo surengtu koncertu

Kaunas Jazz ant BLC stogo
R. Tenio nuotr.

Minint tarptautinę džiazo dieną, kauniečiai galėjo stebėti netikėtą festivalio „Kaunas Jazz“ koncertą ant pastato stogo, taip pat koncertą išgirsti ir pamatyti buvo galima iš namų – „Kas vyksta Kaune“ tiesioginės transliacijos metu. Iš anksto neskelbta koncerto vieta paaiškėjo šiandien, kai einantieji Vienybės aikšte išgirdo saksofonininko Kęstučio Vaiginio ir pianisto Dmitrijaus Golovanovo duetą sau virš galvų.

Tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz“ balandžio pabaigoje gausų klausytojų būrį į koncertus planavo pakviesti jau 31-ąjį kartą, tačiau pandemija antrus metus iš eilės pakoregavo planus ir didieji renginiai buvo nukelti į liepos mėnesį.

Vienybės aikštėje džiazo garsus išgirdę kauniečiai pastebėjo, kad nuo pastato muzika sklido toli, it fontano purslai.

Išskirtinis koncertas buvo naujiena tiek klausytojams tiek jį jiems padovanojusiems muzikantams, anot D. Golovanovo, jam ant stogų koncertuoti netenka dažnai.

„Džiazas – tai muzika, gimstanti „čia ir dabar“. Jos išskirtinumas ir didžiausia vertybė slypi kūrybiniame procese, atlikimo momente. Labai džiaugiuosi, kad po pusės metų tylos, džiazo muzikantai ir vėl gali dalintis savo muzika bei pakrauti savo kūrybines „baterijas” klausytojų energija!“ – prieš koncertą sakė pianistas D. Golovanovas.

Didžiausias džiazo festivalis Lietuvoje „Kaunas Jazz“ kasmet vyksta nuo 1991 metų, jo sumanytojas – Jonas Jučas. Festivalio koncertai rengiami ne tik Kaune, bet ir kituose šalies miestuose. „Kaunas Jazz“ siekia pristatyti geriausius pasaulinės džiazo muzikos atlikėjus bei projektus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.