„Iki“ tinklas plečiasi – Ringauduose atidaryta visiškai nauja „Iki“ parduotuvė – Kas vyksta Kaune

„Iki“ tinklas plečiasi – Ringauduose atidaryta visiškai nauja „Iki“ parduotuvė

Ringauduose atidaryta nauja „Iki“ parduotuvė / Organizatorių nuotr.

Ketvirtadienį atidaryta visiškai nauja prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė Ringauduose, adresu Margirio gatvė 2A. Ši parduotuvė naujai suprojektuota ir pastatyta būtent prekybos tinklo klientų poreikiams. Ji įrengta pagal naujausius įmonės standartus ir yra 229-oji prekybos tinkle. Investicijos į naują parduotuvę siekė 0,58 mln. eurų.

„Siekiame būti kuo arčiau savo pirkėjų ir norime, kad jie galėtų patogiai ir saugiai apsipirkti netoli namų, todėl atidarome naujas parduotuves ten, kur jos ypač laukiamos. Parduotuvės Ringauduose dydį ir asortimentą suformavome atsižvelgdami į vietos bendruomenės, kurią sudaro apie 8,3 tūkst. gyventojų, poreikius. Jie čia ras gausų praktiškai visų prekių pasirinkimą. Taip pat naujoje parduotuvėje įdiegėme šiuolaikiškus, apsipirkimo patirtį gerinančius sprendimus“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Moderni Ringaudų seniūnija pastaruoju metu plečiasi itin sparčiai, čia statomi gyvenamieji kvartalai ir individualūs namai, nuolat daugėja gyventojų, kuriasi šeimos su vaikais, tad modernios bei šiuolaikiškos parduotuvės poreikis buvo itin jaučiamas. Siekiant atitikti darnios plėtros planus, pastatyta visiškai nauja „Iki“ parduotuvė, šalia pirkėjų patogumui įrengta didelė automobilių aikštelė. Taip pat greta yra ir degalinė.

Ringauduose atidaryta nauja „Iki“ parduotuvė / Organizatorių nuotr.

Erdvioje 1253 kv. m ploto naujoje parduotuvėje Ringauduose gyventojų patogumui įrengti dideli šviežių vaisių ir daržovių, pieno, sveriamos mėsos, taip pat mėsos savitarnos, atvėsintos ir rūkytos žuvies, kulinarijos ir konditerijos skyriai. Pirkėjai čia ras platų karštos ir rūkytos mėsos bei paukštienos pasirinkimą. Šviežumą vertinantiems gyventojams siūloma net tris kartus per dieną kepamos duonos ir bandelių.

Patogesniam, greitesniam ir saugesniam apsipirkimui naujoje parduotuvėje įrengtos 6 „IKI Bitutė“ kasos, leidžiančios apsipirkti kaip įmanoma labiau sumažinant žmogiškąjį kontaktą. Taip pat čia veikia 3 paprastos kasos. Parduotuvėje dirbs 30 darbuotojų. Lankytojams ji bus atvira kasdien nuo 7:30 iki 22 val.

Ringauduose atidaryta nauja „Iki“ parduotuvė / Organizatorių nuotr.

Šioje naujoje parduotuvėje Ringauduose, greta apsauginių veido kaukių, respiratorių, dezinfekcinių skysčių, nuo kitos savaitės bus galimybė įsigyti ir greitųjų COVID-19 antigeno testų, skirtų savikontrolei. Parduotuvėje įsigijus testą bus galima bet kuriuo metu pasitikrinti, ar nesergama koronaviruso infekcija. Tai suteiks galimybę asmenims vos per 10–15 minučių gauti pirminei diagnostikai skirtą rezultatą.

Pasak prekybos tinklo vykdomosios direktorės, šiemet ir toliau numatoma tinklo plėtra bei parduotuvių atnaujinimas, o į savitarnos kasų įrengimą suplanuotos investicijos sieks apie 3 mln. eurų.

Per šiuos metus jau atidarytos visiškai naujos „Iki“ tinklo parduotuvės Kaune ir Ringauduose, atnaujintos dar 8 parduotuvės įvairiose šalies vietovėse. Prekybos tinklą sudaro 229 „Iki“ parduotuvės. Prekybos tinkle dirba apie 5,9 tūkst. darbuotojų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.