Kauno „Žalgiriui“ – dvigubai didesnė valstybės parama nei planuota – Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiriui“ – dvigubai didesnė valstybės parama nei planuota

delfi.lt 2021/04/29 22:10
Asociatyvi / „BC Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ klubas balandžio mėnesį iš valstybės biudžeto jau yra gavęs 160,9 tūkst. eurų paramą, skirtą iš dalies kompensuoti koronaviruso pandemijos sukeltiems nuostoliams. Visgi artimiausiu metu klubas gaus dar vieną tokio paties dydžio finansinę injekciją, skelbia portalas 15min.

Informuojama, kad viešajai įstaigai „Žalgirio krepšinio centras“ finansinė parama jau buvo skirta balandžio pradžioje, tačiau netrukus ši suma bus padvigubinta – Ekonomikos ir inovacijų ministerijos iniciatyva buvo nuspręsta padvigubinti paramą verslams, per karantiną patyrusiems 30 proc. kritimą.

Anot ministrės Aušrinės Armonaitės patarėjos Skaistės Barauskienės, pagal šią schemą „Žalgirio krepšinio centras“ iš viso gaus per 320 tūkst. eurų subsidijų. Tai – priemonės „Subsidijos nuo COVID-19 nukentėjusioms įmonėms“ lėšos.

Primename, kad prieš sezoną „Žalgiris“ planavo, jog sezono biudžeto pajamos sieks 9,2 mln., o išlaidos – 9,7 mln. eurų. Iš minėtų 9,2 mln. eurų net 2,6 mln. planuota surinkti už parduotus bilietus į Eurolygos rungtynes. Visgi dėl pandemijos „Žalgirio“ arenoje žalgiriečiai su publika sužaidė vos keletą mačų, o vėliau rungtyniavo esant tuščioms tribūnoms.

Kovo pradžioje dalyvavęs Seimo Ekonomikos komiteto posėdyje „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas teigė, kad klubo situacija sudėtinga.

„Negauname pajamų iš bilietų, su rėmėjais – mažiname biudžetus, pas visus pelnai mažėja, bandome jų neprarasti, čia kažkiek sekasi. Situacija tokia, kad vėluojame žaidėjams mokėti algas. Jei negausime jokių kompensacijų, skolos vilksis ir galvosime, kaip iš būsimų sezonų skolas grąžinti“, – pristatydamas klubo finansinę padėtį teigė jis.

„Bet kokiu atveju, situacija yra liūdna. Neprašytume tų kompensacijų, jei būtų žiūrovų. Dabar neturime tos meškerės, kuria galėtume uždirbti tuos pinigus, todėl ir kreipiamės“, – tuomet kalbėjo P. Motiejūnas.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.