Kaunietė ieško paspirtuku tėtį sužalojusio vyro: gal vis tik graužia sąžinė? – Kas vyksta Kaune

Kaunietė ieško paspirtuku tėtį sužalojusio vyro: gal vis tik graužia sąžinė?

Asociatyvi / DELFI nuotr. / "Kas vyksta Kaune" montažas

Trečiadienio vakarą su pagalbos prašymu į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi sužaloto garbaus amžiaus vyro dukra. Kaune paspirtuku lėkęs vyras sužalojo senjorą, o išskubėjęs tvarsčio žaizdoms aprišti taip ir negrįžo.

„Ieškau žmogaus, kuris elektriniu paspirtuku partrenkė senyvą žmogų ir nuvažiavo į degalinę neva tvarsčių, bet taip ir nesugrįžo, palikęs kruviną žmogų. Noriu suteikti progą žmogui bent jau atsiprašyti, gal vis tik graužia sąžinė taip pasielgus“, – pasakojimą pradėjo kaunietė.

Moters teigimu, pirmadienį, balandžio 26 dieną, apie 22.30 val. Šiaurės prospekto šaligatviu kartu su augintiniu ėjo 77 metų senjoras. Elektrinis paspirtukas važiavo iš galo, o bandant aplenkti senjorą ir jo augintinį nepamatė šuns pavadėlio ir už jo užkliuvo. Tarp pėsčiojo ir šuns atsidūrusi transporto priemonė kartu su vairuotoju krito, iš paskos nuvirto ir senjoras.

„Aišku ir nuotraukų jokių nėra. Veiksmas vyko Šiaurės pr., netoli „Neste“ degalinės, į kurią ir neva nuvažiavo jį partrenkęs pilietis“, – dėstė moteris.

Nukentėjęs vyras dėl šoko būsenos apibūdinti paspirtuku važiavusio asmens negali. „Kadangi laikas vėlyvas buvo, tai spėju buvo suaugęs vyras ar vaikinas“, – rašė kaunietė.

Kaip pasakojo nukentėjusio vyro dukra, vos tik grįžęs namo senjoras išsikvietė greitąją medicinos pagalbą. „Rezultate – lūžęs rankos pirštas, stipriai sumušta kita ranka, 5 siūlės veide, stipriai sužalotas veidas ir kakta.“

Apie šį nelaimingą atsitikimą informuoja ir Lietuvos kelių policijos tarnyba, jos duomenimis, balandžio 26 dieną, vakare, Šiaurės prospekte, apšviestame ruože, šaligatviu ėjo ir su pavadėliu šunį vedėsi 77 metų vyras. Tuo metu elektriniu paspirtuku važiavęs asmuo, pirminiais duomenimis, užkliuvo už pavadėlio, krito, kartu pargriovė ir pėsčiąjį.

Iš eismo įvykio elektrinio paspirtuko vairuotojas pasišalino. Į ligoninę nuvežtas nukentėjęs pėsčiasis. Įvykio aplinkybės tiriamos.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad visai neseniai Laisvės alėjoje elektriniu paspirtuku buvo partrenktas šuo. Tąkart į portalo redakciją kreipėsi kaunietė su pamokančia istorija visiems turintiems mažus vaikus ar augintinius.

Asmenys, važiuojantys elektriniais paspirtukais, kaip ir visi viešajame eisme dalyvaujantieji, privalo vykdyti Kelių eismo taisyklių reikalavimus, būti atidūs, saugoti save, gerbti kitus eismo dalyvius.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.