Įspėja vairuotojus: naujas vidutinio greičio matuoklis Kauno rajone jau stovi – Kas vyksta Kaune

Įspėja vairuotojus: naujas vidutinio greičio matuoklis Kauno rajone jau stovi

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Vairuotojai ketvirtadienio vakarą dalijasi eismo reguliavimo pokyčiais iš Kauno rajono. Kaip paviešinta „Kas vyksta Kaune“ grupėje, už Raudondvario išdygo vidutinio greičio matuoklis – kelio ženklas nurodo, kad greitis fiksuojamas 16 km ruože.

„Už Raudondvario pastatė vidutinio greičio matuoklį! 16 km zona!“ – ketvirtadienį paskelbta socialiniame tinkle. Nuotraukose matyti apie matuojamą ruožą įspėjantis ženklas, o čia pat greta elektros stulpo – ir į važiuojamąją dalį nukreipta „akis“.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) greičio kontrolės žemėlapyje patikslinama, kad 141 kelio atkarpa, kurioje bus matuojamas greitis, driekiasi nuo 12,78 iki 28,39 km, t. y. nuo Raudondvario iki Vilkijos. Čia leidžiamas greitis – 90 km/val.

Tiesa, šis radaras LAKD įtrauktas į 2021 m. III ketvirtyje planuojamų vidutinio greičio kontrolės ruožų sąrašą, tad nėra visai aišku, ar matuoklis jau veikia, bet mėginti išsiaiškinti viršijant greitį neverta.

Kauniečiai ketvirtadienio rytą taip pat užfiksavo vidutinio greičio matuoklio montavimo darbus 130 kelyje Kaunas-Prienai, čia bus įrengti trys vidutinio greičio kontrolės ruožai.

Kaip nurodo LAKD, pirmasis ruožas tęsis nuo Pagirių gyvenvietės iki Išlaužo kaimo, antras ir trumpiausias – nuo Išlaužo iki sankryžos, kuri veda į Purvininkų ir kitus Prienų rajono kaimus. Trečiasis ruožas bus įrengtas nuo jau minėtos sankryžos iki Mačiūnų kaimo.

Šiuo metu Lietuvoje vidutinis greitis stebimas 25-iose kelių atkarpose, o iki iki šių metų pabaigos keliuose atsiras ir veikti pradės dar 100 vidutinio greičio matuoklių, skirtų 50-ies kelių atkarpoms, kuriose bus matuojamas vidutinis greitis.

Pamatyti, kuriose vietose atsiras naujieji vidutinio greičio matuokliai, galite paspaudę šią nuorodą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.