Lietuvos grandų dvikovoje sostinėje „Žalgiris“ atsigriebė su kaupu – Kas vyksta Kaune

Lietuvos grandų dvikovoje sostinėje „Žalgiris“ atsigriebė su kaupu

/ DELFI / A. Ufarto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Betsafe–LKL“ čempionate patiesė principinį savo varžovą Vilniaus „Rytą“. Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje triumfavo rezultatu 90:81 (21:22, 25:21, 25:20, 19:18).

Dvikovos pradžioje taikliu dvitaškiu pasižymėjo Joffrey Lauvergne, devynis taškus surinko Nigelas Hayesas, o po du taškus surinko Lukas Lekavičius, Marius Grigonis, Martinas Gebenas, Artūras Milaknis ir Augustine’as Rubitas —21:22.

Penkis taškus antrame ketvirtyje surinko A.Milaknis, po dvitaškį pridėjo M.Gebenas, N.Hayesas ir J.Lauvergne, o Thomasas Walkupas smeigė tritaškį — 35:36. Septynis taškus pelnė L.Lekavičius, J.Lauvergne įdėjo iš viršaus, o dvitaškį pridėjo ir T.Walkupas — 46:43.

Po pertraukos septyniais taškais iš eilės pasižymėjo M.Grigonis, penkis pridėjo N.Hayesas, o po du surinko L.Lekavičius ir Rokas Jokubaitis — 62:52. N.Hayesas sumetė dar du baudų metimus, po dvitaškį realizavo R.Jokubaitis ir A.Milaknis, o A.Rubitas smeigė tritaškį — 71:63.

Keturis taškus lemiamo ketvirčio pradžioje sumetė J.Lauvergne, o penkis iš eilės pridėjo A.Milaknis — 80:67. J.Lauvergne įdėjo iš viršaus ir sumetė du baudų metimus, vieną baudos metimą įmetė ir dvitaškį pridėjo M.Grigonis, o A.Rubitas smeigė tritaškį — 90:81.

Žalgiris“: N.Hayesas 18, A.Milaknis 14, J.Lauvergne 14 (7 atk. kam.), M.Grigonis 12 (4 rez. perd.), L.Lekavičius 11, A.Rubitas 8, T.Walkupas 5 (7 rez. perd., 6 atk. kam.), M.Gebenas 4, R.Jokubaitis 4 (4 rez. perd.), P.Jankūnas 0.

„Rytas“: I.Buva 15, M.Girdžiūnas 15, A.Goudelockas 12, A.Butkevičius 11, M.Echodas 10.

Turnyrinė lentelė pateikiama iš SofaScore LiveScore
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.