Atsinaujinęs kino centras „Cinamon Mega“ jau atvėrė sales pirmiesiems žiūrovams – Kas vyksta Kaune

Atsinaujinęs kino centras „Cinamon Mega“ jau atvėrė sales pirmiesiems žiūrovams

Kino centras „Cinamon Mega“ / Organizatorių nuotr.

Džiugi žinia kino žiūrovams, sušvelninus karantino ribojimus, kino teatrai po tokios ilgos pertraukos atsidaro su išties puikiomis premjeromis. Repertuare filmai pelnę Auksinių gaublių nominacijas ir Oskarų statulėles. Atsinaujinęs kino centras „Cinamon Mega“ sulaukė pirmųjų žiūrovų nuo pat ryto. Nuo šiandien „Cinamon“ dirba įprastu darbo laiku, 10.00 – 22.30 val., kiekvieną savaitės dieną.

Kad būtų užtikrintas saugumas kine pramogaujantys žiūrovai turės laikytis vyriausybės nutarime patvirtintų prevencijos priemonių.

Klientai, viso seanso metu, privalo dėvėti burną bei nosį dengiančias medicinines kaukes arba respiratorius. Maisto ir gėrimų pardavimas bei vartojimas kino salėse nėra galimas, o į kino sales žiūrovai leidžiami likus tik 15 min. iki seanso pradžios.

Sėdėti būtina biliete nurodytose vietose, taip siekiant išlaikyti saugų atstumą. Be to, siekiant išvengti susibūrimo kino bilietų nebus galima įsigyti kino centro kasose. Bilietų platinimas išskirtinai galimas tik elektroniniu būdu.

Taip pat taikomi ir salių užimtumo ribojimai, šiuo metu vyriausybės patvirtintu nutarimu kino salėse leidžiama užpildyti ne daugiau kaip 30 proc. visų sėdimųjų vietų.

Kino centras „Cinamon Mega“ / Organizatorių nuotr.

Bilietai iš anksto

Kino centro vadovė Asta Norvilienė pataria bilietus pirkti iš anksto.

„Taip užsitikrinsite be tik puikias sėdimas vietas ir gerą matomumą, bet išvengsite susibūrimo. Bilietus galite įsigyti internetu arba savitarnos terminaluose kino centro „Cinamon Mega“ fojė, tačiau čia galėsite atsiskaityti tik banko kortele, o esant dideliam pirkimo vietoje srautui, gali tekti riboti laukiančių srautus.

Tad pasirūpinę bilietu iš anksto būsite tikri, kad nereiks praleisi filmo pradžios. Labai smagu, matyti, kad žiūrovai domisi kino premjeromis, aktyviai skambina, klausia apie apsilankymo kino centre sąlygas. Tad nors negalėsime žiūrovų vaišinti „Cinamon“ skaniaisiais spragėsiais, tikime, kad išėjimas iš namų, kino žiūrėjimas didžiajame ekrane visiems pakels nuotaiką, juk repertuaras tikrai puikus“.

Administracijos vadovė Vilma Lipinskienė tikisi iš žiūrovų atsakingo požiūrio. „Prašome žiūrovų, kuriems pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių į kino centrą neatvykti. Jei bilietus turėjote nusipirkę iš anksto – susisiekite su kino centro darbuotojais el.paštu: mega@cinamonkino.com.“

Kino centras „Cinamon Mega“ / Organizatorių nuotr.

Užtikrintas saugumas

Tuo tarpu, kino centro vadovė A. Norvilienė užtikrina, jog kino centras „Cinamon“ yra pasirengęs priimti lankytojus ir įgyvendinti saugumo reikalavimus su „pliusu“: „Vyriausybės nutarime nurodyta, kad privalu laikytis 2+2 žiūrų sodinimo plano, tai reiškia, kad aplink dvi sėdimas vietas turi būti paliktos 2 sėdimos vietos iš visų pusių įskaitant eiles priekyje ir gale, tačiau daugelyje salių pavyko užtikrinti papildomos eilės praleidimą tarp sėdinčių žiūrovų. Svarbu pastebėti, kad kino centruose veikia puiki ventiliacijos sistema, pagal atliktus skaičiavimus seanso metu vidutiniškai oras pasikeičia 3 – 3,5 karto.“

„Mūsų klientų saugumas yra be galo svarbus, todėl personalas visus paviršius ir sales dezinfekuos po kiekvieno kino seanso. Taip pat pasirūpinome, jog rankų dezinfekcinės priemonės būtų išdėstytos įvairiose kino centro patalpose“, – pastebi „Cinamon“ kino centre paslaugų kokybe besirūpinančios pamainos vadovės Evelina Rimkutė ir Jurgita Vaišienė.

Kino centras „Cinamon Mega“ / Organizatorių nuotr.

Atnaujintos salės

Kino centro vadovė džiaugiasi, jog karantino laikotarpį išnaudojo prasmingai: atnaujintos dvi didžiausios kino salės, kuriose žiūrovų laukia naujos patogios kėdės, visose kino centro salėse sumontuoti lazeriniai projektoriai, kurie vaizdui suteikia dar daugiau ryškumo ir gyvumo.

„Tad laukiame kino pasiilgusių žiūrovų atsinaujinę, pasiruošę ir su laukiamiausiais kino filmais – DC komiksų visatos filmas „Nuostabioji Moteris 1984“, kultinio žaidimo gerbėjams patiks „Mortal Kombat“ ir daugybė kitų.

Nepamiršime ir prestižinių apdovanojimų pelniusių kino juostų: „Siela“, geriausiu animaciniu filmu pripažintas jautrus pasakojimas apie svajones pelnė dvejus Auksinius Gaublius bei Oskaro statulėles.

Dvejas BAFTA ir Oskarų statulėles laimėjusi drama – „Tėvas“, šokiruojanti „Perspektyvi mergina“ su geriausiu pripažintu originaliu scenarijumi bei žinoma, geriausias metų filmas, „Klajoklių žemė“, pelnęs net tris Oskarų statulėles ir du Auksinius Gaublius pasieks „Cinamon Mega“ žiūrovus jau Gegužės 7-tą! Iki susitikimo kino centre „Cinamon“!“

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.