Atsinaujinęs kino centras „Cinamon Mega“ jau atvėrė sales pirmiesiems žiūrovams | Kas vyksta Kaune

Atsinaujinęs kino centras „Cinamon Mega“ jau atvėrė sales pirmiesiems žiūrovams

Kino centras „Cinamon Mega“ / Organizatorių nuotr.

Džiugi žinia kino žiūrovams, sušvelninus karantino ribojimus, kino teatrai po tokios ilgos pertraukos atsidaro su išties puikiomis premjeromis. Repertuare filmai pelnę Auksinių gaublių nominacijas ir Oskarų statulėles. Atsinaujinęs kino centras „Cinamon Mega“ sulaukė pirmųjų žiūrovų nuo pat ryto. Nuo šiandien „Cinamon“ dirba įprastu darbo laiku, 10.00 – 22.30 val., kiekvieną savaitės dieną.

Kad būtų užtikrintas saugumas kine pramogaujantys žiūrovai turės laikytis vyriausybės nutarime patvirtintų prevencijos priemonių.

Klientai, viso seanso metu, privalo dėvėti burną bei nosį dengiančias medicinines kaukes arba respiratorius. Maisto ir gėrimų pardavimas bei vartojimas kino salėse nėra galimas, o į kino sales žiūrovai leidžiami likus tik 15 min. iki seanso pradžios.

Sėdėti būtina biliete nurodytose vietose, taip siekiant išlaikyti saugų atstumą. Be to, siekiant išvengti susibūrimo kino bilietų nebus galima įsigyti kino centro kasose. Bilietų platinimas išskirtinai galimas tik elektroniniu būdu.

Taip pat taikomi ir salių užimtumo ribojimai, šiuo metu vyriausybės patvirtintu nutarimu kino salėse leidžiama užpildyti ne daugiau kaip 30 proc. visų sėdimųjų vietų.

Kino centras „Cinamon Mega“ / Organizatorių nuotr.

Bilietai iš anksto

Kino centro vadovė Asta Norvilienė pataria bilietus pirkti iš anksto.

„Taip užsitikrinsite be tik puikias sėdimas vietas ir gerą matomumą, bet išvengsite susibūrimo. Bilietus galite įsigyti internetu arba savitarnos terminaluose kino centro „Cinamon Mega“ fojė, tačiau čia galėsite atsiskaityti tik banko kortele, o esant dideliam pirkimo vietoje srautui, gali tekti riboti laukiančių srautus.

Tad pasirūpinę bilietu iš anksto būsite tikri, kad nereiks praleisi filmo pradžios. Labai smagu, matyti, kad žiūrovai domisi kino premjeromis, aktyviai skambina, klausia apie apsilankymo kino centre sąlygas. Tad nors negalėsime žiūrovų vaišinti „Cinamon“ skaniaisiais spragėsiais, tikime, kad išėjimas iš namų, kino žiūrėjimas didžiajame ekrane visiems pakels nuotaiką, juk repertuaras tikrai puikus“.

Administracijos vadovė Vilma Lipinskienė tikisi iš žiūrovų atsakingo požiūrio. „Prašome žiūrovų, kuriems pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių į kino centrą neatvykti. Jei bilietus turėjote nusipirkę iš anksto – susisiekite su kino centro darbuotojais el.paštu: mega@cinamonkino.com.“

Kino centras „Cinamon Mega“ / Organizatorių nuotr.

Užtikrintas saugumas

Tuo tarpu, kino centro vadovė A. Norvilienė užtikrina, jog kino centras „Cinamon“ yra pasirengęs priimti lankytojus ir įgyvendinti saugumo reikalavimus su „pliusu“: „Vyriausybės nutarime nurodyta, kad privalu laikytis 2+2 žiūrų sodinimo plano, tai reiškia, kad aplink dvi sėdimas vietas turi būti paliktos 2 sėdimos vietos iš visų pusių įskaitant eiles priekyje ir gale, tačiau daugelyje salių pavyko užtikrinti papildomos eilės praleidimą tarp sėdinčių žiūrovų. Svarbu pastebėti, kad kino centruose veikia puiki ventiliacijos sistema, pagal atliktus skaičiavimus seanso metu vidutiniškai oras pasikeičia 3 – 3,5 karto.“

„Mūsų klientų saugumas yra be galo svarbus, todėl personalas visus paviršius ir sales dezinfekuos po kiekvieno kino seanso. Taip pat pasirūpinome, jog rankų dezinfekcinės priemonės būtų išdėstytos įvairiose kino centro patalpose“, – pastebi „Cinamon“ kino centre paslaugų kokybe besirūpinančios pamainos vadovės Evelina Rimkutė ir Jurgita Vaišienė.

Kino centras „Cinamon Mega“ / Organizatorių nuotr.

Atnaujintos salės

Kino centro vadovė džiaugiasi, jog karantino laikotarpį išnaudojo prasmingai: atnaujintos dvi didžiausios kino salės, kuriose žiūrovų laukia naujos patogios kėdės, visose kino centro salėse sumontuoti lazeriniai projektoriai, kurie vaizdui suteikia dar daugiau ryškumo ir gyvumo.

„Tad laukiame kino pasiilgusių žiūrovų atsinaujinę, pasiruošę ir su laukiamiausiais kino filmais – DC komiksų visatos filmas „Nuostabioji Moteris 1984“, kultinio žaidimo gerbėjams patiks „Mortal Kombat“ ir daugybė kitų.

Nepamiršime ir prestižinių apdovanojimų pelniusių kino juostų: „Siela“, geriausiu animaciniu filmu pripažintas jautrus pasakojimas apie svajones pelnė dvejus Auksinius Gaublius bei Oskaro statulėles.

Dvejas BAFTA ir Oskarų statulėles laimėjusi drama – „Tėvas“, šokiruojanti „Perspektyvi mergina“ su geriausiu pripažintu originaliu scenarijumi bei žinoma, geriausias metų filmas, „Klajoklių žemė“, pelnęs net tris Oskarų statulėles ir du Auksinius Gaublius pasieks „Cinamon Mega“ žiūrovus jau Gegužės 7-tą! Iki susitikimo kino centre „Cinamon“!“

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA