Ant Kleboniškio tilto santykius pasiaiškinti nusprendusio vairuotojo laukia nemalonumai - Kas vyksta Kaune

Ant Kleboniškio tilto santykius pasiaiškinti nusprendusio vairuotojo laukia nemalonumai

Stop kadras

Šeštadienį užfiksuotas incidentas ant Kleboniškio tilto sulaukė policijos pareigūnų dėmesio. Konfliktą sukėlę vairuotojai turės pasiaiškinti, kodėl įvyko konfrontacija ir automobiliai buvo sustoję ten, kur stovėti yra draudžiama.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai praėjusį šeštadienį pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip iš „Audi“ automobilio su valstybiniais numeriais „KRV“ ant Kleboniškio tilto išlipęs jaunas vyras prieina prie filmuojančiojo ir mėgina atidaryti automobilio dureles, po to signalizuoja nuleisti langą. Čia vaizdo įrašas nutrūksta.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta VaitkevičienėKas vyksta Kaune“ patvirtino, kad apie šį incidentą pranešimas gautas balandžio 24 d., 12.13 val.

Ji taip pat informavo, jog dėl šio incidento pradėtas ikiteisminis tyrimas, aiškinamos įvykio aplinkybės.

„Dėl šio įvykio pradėta administracinio nusižengimo teisena pagal 417 str. 2d. „Sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti“. Asmuo, pranešęs apie užfiksuotą pažeidimą iškviestas į Kelių policijos valdybą aplinkybių patikslinimui, siekiant tinkamai kvalifikuoti pranešėjo užfiksuotą administracinį nusižengimą. Dėl galimo viešosios tvarkos pažeidimo taip pat aiškinasi teritorinio policijos komisariato pareigūnai“, – incidento atomazgą nupasakojo O. Vaitkevičienė.

Remiantis LR administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 d., sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal KET tai daryti draudžiama, vairuotojams užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų.

Kauno AVPK atstovė taip pat pranešė, kad per šių metų pirmuosius 3 mėn. Kauno apskrityje jau fiksuota net 7200 pavojingiausių Kelių eismo taisyklių pažeidimų (autor. past. – tai kelių eismo taisyklių pažeidimai, kurie turi didžiausią reikšmę eismo saugumui, kultūrai bei eismo įvykių kilimui), kai praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu – 2357.

Iš viso šiais metais per 3 mėn. Kauno apskrities policijos pareigūnai išaiškino beveik 12 tūkst. įvairių Kelių eismo taisyklių pažeidimų, dvigubai daugiau nei pernai tuo pačiu metu.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA