Ant Kleboniškio tilto santykius pasiaiškinti nusprendusio vairuotojo laukia nemalonumai – Kas vyksta Kaune

Ant Kleboniškio tilto santykius pasiaiškinti nusprendusio vairuotojo laukia nemalonumai

Stop kadras

Šeštadienį užfiksuotas incidentas ant Kleboniškio tilto sulaukė policijos pareigūnų dėmesio. Konfliktą sukėlę vairuotojai turės pasiaiškinti, kodėl įvyko konfrontacija ir automobiliai buvo sustoję ten, kur stovėti yra draudžiama.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai praėjusį šeštadienį pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip iš „Audi“ automobilio su valstybiniais numeriais „KRV“ ant Kleboniškio tilto išlipęs jaunas vyras prieina prie filmuojančiojo ir mėgina atidaryti automobilio dureles, po to signalizuoja nuleisti langą. Čia vaizdo įrašas nutrūksta.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad apie šį incidentą pranešimas gautas balandžio 24 d., 12.13 val.

Ji taip pat informavo, jog dėl šio incidento pradėtas ikiteisminis tyrimas, aiškinamos įvykio aplinkybės.

„Dėl šio įvykio pradėta administracinio nusižengimo teisena pagal 417 str. 2d. „Sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti“. Asmuo, pranešęs apie užfiksuotą pažeidimą iškviestas į Kelių policijos valdybą aplinkybių patikslinimui, siekiant tinkamai kvalifikuoti pranešėjo užfiksuotą administracinį nusižengimą. Dėl galimo viešosios tvarkos pažeidimo taip pat aiškinasi teritorinio policijos komisariato pareigūnai“, – incidento atomazgą nupasakojo O. Vaitkevičienė.

Remiantis LR administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 d., sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal KET tai daryti draudžiama, vairuotojams užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų.

Kauno AVPK atstovė taip pat pranešė, kad per šių metų pirmuosius 3 mėn. Kauno apskrityje jau fiksuota net 7200 pavojingiausių Kelių eismo taisyklių pažeidimų (autor. past. – tai kelių eismo taisyklių pažeidimai, kurie turi didžiausią reikšmę eismo saugumui, kultūrai bei eismo įvykių kilimui), kai praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu – 2357.

Iš viso šiais metais per 3 mėn. Kauno apskrities policijos pareigūnai išaiškino beveik 12 tūkst. įvairių Kelių eismo taisyklių pažeidimų, dvigubai daugiau nei pernai tuo pačiu metu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.