Kauniečiai ieško būdų, kaip saugiai pradžiuginti mamas Motinos dienos proga – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai ieško būdų, kaip saugiai pradžiuginti mamas Motinos dienos proga

„B. J. Gėlės“ / Organizatorių nuotr.

Artėjant vienai gražiausių pavasario švenčių – Motinos dienai, daugelis ieško idėjų, kaip saugiai ir maloniai nudžiuginti savo mamą. Kaune, Vilijampolėje, adresu Varnių g. 15 trečiuosius metus sėkmingai veikiančio gėlių salono „B. J. Gėlės“ floristės teigia, kad Motinos dieną populiariausios pavasarinių skintų gėlių puokštės ir pastebi, jog vis daugiau kauniečių renkasi gėlių pristatymo į namus paslaugą.

„Pastebime, kad dažniausiai Motinos dienai klientai renkasi pavasarinių skintų gėlių puokštes ir gėlių dėžutes, ieško švelnių, pastelinių atspalvių. Ši tendencija išlieka daugiau mažiau kasmet, o tarp populiariausių Motinos dienos žiedų savo pozicijų neužleidžia tokios gėlės kaip vėdrynai, tulpės, bijūnai, narcizai, frezijos. Po žiemos pirkėjai būna išsiilgę pavasarinių spalvų ir kvapų, tad jais nori pradžiuginti ir savo mylimas mamas“, – pasakoja „B. J. Gėlės“ floristė Ingrida.

Tiesa, floristės teigimu, pastarieji metai ryškių pokyčių atnešė ir į floristikos paslaugų sritį. Jei anksčiau puokščių pristatymo į namus paslauga buvo užsakoma gana retai, šiandien – tai vienas populiariausių sveikinimo būdų.

„B. J. Gėlės“ / Organizatorių nuotr.

„Pradėjusi populiarėti dar praėjusiais metais, šiemet itin paklausi mūsų teikiama gėlių į namus pristatymo paslaugą. Išaugusį poreikį lemia dvi priežastys. Viena, klientai nori padaryti savo mamoms staigmeną, tačiau dėl pandemijos grėsmės bijo rizikuoti ir susitikti gyvai. Antra, tai itin patogus būdas savo mamas pradžiuginti užsienyje gyvenantiems klientams.

Puokštę, norimą gėlių kompoziciją ar dėžutę pakanka užsakyti telefonu dieną prieš šventę, mes ją paruošiame, nusiunčiame nuotrauką klientui ir suderinus galutinį, norimą išgauti puokštės vaizdą, saugiai pristatome ją nurodytu adresu“, – sako „B. J. Gėlės“ floristė.

Klientų patogumui gėlių salone „B. J. Gėlės“ galima įsigyti ir kasdien paruoštų skirtingo dydžio skintų gėlių puokščių, kompozicijų ir gėlių dėžučių, o turint savąją viziją – užsakyti gėlės pagal savo turimą idėją, pavyzdį ar nuotrauką. Iš viso Motinos dienos progai gėlių salone klientų lauks per pusę šimto skintų gėlių rūšių: daugiau nei 30 skirtingų spalvų ir tipų rožių bei dar daugiau nei 20 kitų, klientų mėgstamų žiedų.

„B. J. Gėlės“ / Organizatorių nuotr.

„Džiaugiamės matydami, kaip nuoširdžiai Motinos dienai ruošiasi mūsų klientai, tad ir mes stengiamės kuo labiau prisidėti bei įsiklausyti į jų poreikius. Gėles renkamės itin kruopščiai, akcentuodami jų kokybę ir kuo ilgesnį žydėjimo laiką.

Na, o klientų patogumui Motinos dieną bei jos išvakarėse prailginame savo darbo laiką. Įsigyti gėlių mamoms klientai galės iki 22 val. Motinos dienos išvakarėse ir jau nuo 6 val. šventės ryte“,  – „B. J. Gėlės“ floristė Ingrida.

Užsakyti gėles iš anksto klientai gali pasiskambinę telefonu +37067162545, o išsirinkti norimą puokštę ar kompoziciją gyvai – atvykę adresu Varnių g. 15, Kaunas. Kasdien nuo 7 iki 21 val., o Motinos dieną – net ilgiau dirbančiame gėlių salone pirkėjai ras ne tik skintų gėlių, puokščių, gėlių kompozicijų ir dėžučių, bet ir populiariųjų miegančių rožių bei vazoninių gėlių.

Taip pat salone prekiaujama ir vazoninėmis kapų gėlėmis, žvakėmis, ruošiami gedulo vainikai, galima užsakyti švenčių ar gedulo vietų dekoravimo gėlėmis paslaugas.

Daugiau informacijos – „B. J. Gėlės Kaune“ profilyje „Facebook“, spustelėjus ČIA.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.