Kauno apskrities pareigūnai tęsia gražią tradiciją: gyvūnų prieglaudą aplankė ne tuščiomis – Kas vyksta Kaune

Kauno apskrities pareigūnai tęsia gražią tradiciją: gyvūnų prieglaudą aplankė ne tuščiomis foto

Kauno apskrities VPK nuotr.

5-eri metai – tiek laiko Kauno apskrities pareigūnai, pasitinkant balandžio 24-ąją, šuns dieną, ne tik ragina atsigręžti į augintinius ir reikalingą dėmesį jiems, bet ir patys aktyviai kartus su gyvūnų prieglauda „Penkta koja“ įgyvendina socialinę akciją.

Kiekvienais metais, minint šuns dieną, lydimi jau akcijos veidu tapusios Kauno apskrities policijos pareigūnės, vadovaujančios kriminalistams, narpliojantiems sunkius nusikaltimus, Audronės Gecevičienės, pareigūnai laisvo ir po darbo metu skuba į Kauno rajone įsikūrusią prieglaudą ne tik nuvežti įvairių skanėstų ir reikalingų daiktų, bet ir skirti valandėlę kitą ten gyvenančių augintinių pavedžiojimui.

Ne išimtis ir šie, penktieji, metai, kurie gražią tradiciją vainikavo ir įamžinimu jaukiose akimirkose. Vakar, balandžio 23-ąją, penkiolika Kauno apskrities policijos pareigūnų iš įvairių padalinių niūrią penktadienio popietę skyrė kilniam tikslui – praskaidrinti keturkojų dieną, kurie prieglaudoje laukia tikrų namų, rašoma Kauno apskrities VPK pranešime žiniasklaidai.

Kauno pareigūnai aplankė gyvūnų prieglaudą

„Svarbu, kad jie pradėtų pasitikėti žmonėmis ir suprastų, kad ne visi žmonės yra blogi. Tokios akcijos kaip ši padeda šviesti visuomenę, prisideda prie sąmoningumo ugdymo, kad šuo yra draugas, bet jokiu būdu ne daiktas ar trumpa užgaida“, – kalba akcijos sumanytoja A. Gecevičienė. „Aš myliu žmones ir pasitikiu žmonėmis, kurie myli gyvūnus, nes tokie žmonės myli ir žmones“, – tikindama, kad bendraminčių, besijungiančių į tokias ar panašias socialines veiklas, visgi, nėra mažai.

Dalis pareigūnų vakar į prieglaudą užsuko pirmąjį kartą, dalis tikrai ne antrą ar trečią, tačiau visų jų veidus puošė plati šypsena ir žibančios akys, o kai kurių lūpose skambėjo ir žodžiai, kad nuo šiol čia atvyks su šeima.

„Pareigūnų emocijos ir nuotaikos tikrai buvo tik teigiamos. Drįsčiau sakyti – pakilios. Ir to negadino nei lietus, nei krintantis sniegas. Visa tai tirpdė nuoširdus ir nesuvaidintas bendravimas. Tai buvo nerealu“, – mintimis apie vakarykščią popietę dalinasi pareigūnė.

Pareigūnams šunys nėra tik naminiai augintiniai, tai ir kolegos, kurie padeda tirti įvairiausias nusikalstamas veikas, todėl ir meilė jiems – ypatinga. „Svarbiausia, ką galime suteikti augintiniams, kaip ir vienas kitam – tai meilė, rūpestis ir paprasčiausias dėmesys“, – primena Kauno apskrities policijos pareigūnai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.