M. Vitulskis atskleidė karantino metu išgyventus sunkumus: jautėsi kaip kriminalinis nusikaltėlis – Kas vyksta Kaune

M. Vitulskis atskleidė karantino metu išgyventus sunkumus: jautėsi kaip kriminalinis nusikaltėlis

delfi.lt 2021/04/23 20:43
/ DELFI nuotr.

Auksinio balso savininkas Merūnas Vitulskis apsilankęs laidoje „Visos mes Ievos“ nestokojo pozityvumo, tačiau prisipažino, kad karantino metu jo situacija yra apgailėtina. Atlikėjas pasidžiaugė, kad šiuo sunkiu laikotarpiu vaikai į kasdienį gyvenimą įneša „gaivos, judesio ir šviesos“.

„Su šypsena ir viltimi“, – toks atsakymas nuskambėjo iš dainininko lūpų, kai laidos vedėja pasiteiravo, kaip jis gyvena. Apie savo kasdienybę jis nedaugžodžiavo, tačiau pasakojo, kad nors ir liko be darbo bei pajamų, kūrybinis procesas nesustojo ir jis nuolat repetavo. Pašnekovas neslėpė, kad labai laukia vasaros.

„O kas bus vasarą?“ – nekantravo sužinoti Ieva (aktorė Redita Dominaitytė). „Kol kas nieko“ – liūdnai šyptelėjo atlikėjas.

Laidos svečias pasidalino įspūdžiais, kaip atrodė jo karantininis pasirodymas Airijoje.

„Nė minutei nebuvo galima atsipalaiduoti.“ – prasitarė jis. Dainuoti su kauke buvo nauja patirtis, bet Merūnas įsitikino, kad viskas įmanoma: „Lenda į burną ta kaukė, patempi atgal ir vėl dainuoji“.

Dainininkas neslėpė liūdesio, kad žiūrovų salėje nebuvo – jų vietose sėdėjo choristai.

„Iš ko jūs gyvenat?“ – smalsavo Ieva. Garsus vyras atviravo, kad su žmona Erika yra labai taupūs ir niekada nešvaistė pinigų nei prabangioms procedūroms su aukso dulkėmis, nei įmantriems pirkiniams. Tai, ką jiedu sukaupė iki karantino, padėjo kukliai išgyventi pastaruosius metus. Nors svečias skaičiuoja kiekvieną eurą ir apsiperka akcijų metu, netikėtai išsidavė, kad už apatinius negaili 100 eurų.

Merūno gyvenimas kardinaliai pasikeitė, kai finansus ėmė tvarkyti buhalterė.

„Nuo tos dienos, kai pasisamdėme buhalterę, miegu ramiai“ – kalbėjo pašnekovas. Iki tol jausdavosi, kaip kriminalinis nusikaltėlis, nes jo nuolat ieškodavo VMI, o dėl savo neišmanymo įklimpo į skolas, kurias buvo priverstas gražinti dalimis.

Laidos vedėjai knietėjo sužinoti, kiek dainininkas turi sekėjų savo „Instagram“ paskyroje. Merūnas ne itin žavisi socialiniais tinklais, tačiau yra įsitikinęs, kad tai yra būtina norint išlikti žinomam. Nors vadina save senamadišku, bendraudamas su sekėjais vadovaujasi kokybės, o ne kiekybės principais.

„Jei visą save perkelsi į internetą, kiek tavęs liks čia?“ – retoriškai klausė atlikėjas.

Jau įprasta, kad laidos „Visos mes Ievos“ svečiai sulaukia provokacijų, tad ir šį kartą garsus vyras jų neišvengė.

„Ar sutiktum, vaikų labui, apsinuoginęs sudainuoti ariją? O gal taip jau buvo?“ – netikėtai paklausė Ieva. Dainininkas prisipažino, kad jau teko dainuoti apsinuoginusiam ir pridūrė, kad už nemažą sumą padainuotų nuogas. Tačiau tuoj pat patikslino, kad savo vyrišką pasididžiavimą norėtų pridengti bent medžio lapu.

Žinomam vyrui teko pademonstruoti naujus talentus – vaidinti, o paskui ir nupiešti itin provokuojančias užuominas. Paprašytas apibūdinti savo šedevrą, kuriame vaizduojami nuogi Adomas ir Ieva, Merūnas nepasikuklino įžvelgdamas Pikaso ir Salvadorio Dali braižą. Laidos vedėjos neabejojo, kad pasibaigus santaupoms, daininkas galėtų drąsiai užsidirbti piešdamas ar vaidindamas.

Kita laidos vedėja Ieva (aktorė Renata Kutinaitė) norėjo išsiaiškinti pašnekovo sveikatos būklę užuodama daugybę itin atvirų klausimų, kurie iš vėžių išmuša net ir drąsiausius vyrus.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.