Kiek vidutiniškai bokalų alaus išgėrė vakar atidarytuose baruose? – Kas vyksta Kaune

Kiek vidutiniškai bokalų alaus išgėrė vakar atidarytuose baruose?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Karantino laisvėjimą lietuviai gausiai paminėjo baruose ir prekybos centruose, rodo finansų platformos „Revolut“, turinčios daugiau nei 300 000 klientų Lietuvoje, vartojimo duomenys.

Vidutiniškai 3,5 bokalo

Ketvirtadienį įsigaliojus leidimui klientus aptarnauti lauke, kavinėse ir baruose „Revolut“ vartotojai išleido 2,5 karto daugiau nei praėjusį ketvirtadienį. Vidutinė vieno kliento baruose išleista suma siekė 12 eurų arba 3,5 bokalo.

Aktyviausi barų lankytojai – 25-34 metų amžiaus vyrai. Restoranuose ir viešojo maitinimo įstaigose išlaidos ketvirtadienį buvo 50 proc. didesnės nei prieš savaitę, rašoma „Revolut“ pranešime žiniasklaidai.

Visgi lyginant su įprastu ketvirtadieniu iki pandemijos baruose ir restoranuose vis dar išleidžiama kone perpus mažiau – tam įtakos greičiausiai turėjo gerokai sugriežtintos barų lankymo taisyklės, apribotas darbo laikas ir lyg tyčia subjuręs oras.

Išlaidos papuošalams, rūbams ir batams augo kartais

O štai pirmadienį atsidarius prekybos centrams „Revolut“ klientų Lietuvoje išlaidos buvo net 32 proc. didesnės, lyginant su įprastu pirmadieniu iki pandemijos pradžios. Visgi panašu, kad prekybos centrų išsiilgę klientai šįkart aplenkė maisto prekių parduotuves, kur pirmadienį jie išleido beveik penktadaliu mažiau.

Didžiausias išlaidų augimas fiksuotas juvelyrikos, laikrodžių ir aksesuarų parduotuvėse, kur išlaidos didėjo net 426 proc., o vienas klientas vidutiniškai išleido 180 eurų. Avalynės parduotuvėse, lyginant su įprastu pirmadieniu iki pandemijos, išleista 229 proc. daugiau, vidutiniškai 58 eurai vienam klientui, vaikų prekių parduotuvėse – 215 proc. daugiau, vidutiniškai 47 eurai.

Rūbų parduotuvėse išlaidos, lyginant su įprastu pirmadieniu iki pandemijos, buvo 145 proc. didesnės, čia vienas vartotojas vidutiniškai išleido 40 eurų. Daugiau lankytojų sulaukė ir sporto prekių parduotuvės, kur išleista 135 proc. daugiau, vidutiniškai 59 eurai vieno apsipirkimo metu.

Buitinės technikos ir elektronikos prekių parduotuvėse išlaidos dvigubėjo, vidutiniškai vienas klientas apsipirko už 60 eurų.

Populiariausių parduotuvių dešimtuke be didžiųjų maisto prekių prekybos tinklų buvo „Topo centro“, „Sportland“, „H&M“ ir „Pepco“ parduotuvės. Aktyviausios apsipirkimo valandos – 10 val. ryte, prekybos centrams vos atvėrus duris, bei nuo 17 val. vakare.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.