Lietuvos krepšinis – per žingsnį nuo įspūdingos sukakties – Kas vyksta Kaune

Lietuvos krepšinis – per žingsnį nuo įspūdingos sukakties

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Balandžio 23 dieną Lietuvos rinktinės neiškovojo skambių pergalių ar titulų, bet būtent šią dieną, prieš 99-erius metus, Kaune įvyko pirmosios krepšinio rungtynės tarp Lietuvos fizinio lavinimo sąjungos komandos ir laikinosios sostinės rinktinės, kurias rezultatu 8:6 laimėjo LFLS. Ši diena tapo bene svarbiausia Lietuvos krepšinio istorijos metraščiuose.

„Sveikinu visą krepšinio bendruomenę su gražiu, 99-uoju gimtadieniu. Ilgas ir prasmingas laikotarpis, per kurį buvo iškovota daug skambių pergalių. Nors šiandien minime 99-ąjį gimtadienį, bet su lyg juo pradedame didelius darbus, kurie bus skirti paminėti artėjantį šimtmetį.

Jau prasidėjo grafinio projekto konkursas ir kartu su Lietuvos monetų kalykla kviečiame sukurti 2 eurų proginę monetą, kuri bus skirta Lietuvos krepšinio 100-čiui. Žurnalistas Vytaras Radzevičius rašo šiai progai skirtą knygą, o Seime buvo patvirtintas projektas 2022 metus paskelbti krepšinio metais.

Taip pat kviesime rinkti krepšinio legendas, kurias įamžinsime šalia „Krepšinio namų“ esančioje aikštelėje. Šia, mūsų krepšiniui svarbia proga, kitais metais Lietuvoje vyks ir 2022 metų „FIBA Europe“ generalinė asamblėja, kurioje dalyvaus 50-ies šalių krepšinio federacijų atstovai“, – pasakojo LKF prezidentas Arvydas Sabonis.

99-ojo gimtadienio proga krepšinio sirgalius pasitinka ir atsinaujinęs Lietuvos krepšinio federacijos internetinis puslapis bei socialiniai tinklai, kuriuos sirgaliai nuo šiol galės rasti įvedę „LTU Basketball“ pavadinimą. Dar daugiau naujienų sirgalių laukia gegužės pradžioje, kai startuos oficiali Lietuvos rinktinės atributikos parduotuvė.

„Šimtą, šimtą! Visai kaip skanduotė. 99 – smagu, bet tiek nedaug trūksta iki didingo 100! Taip ir mes federacijoje 99-ies metų krepšinio gimtadienį traktuojame kaip labai svarbią sukaktį, bet visgi labiau kaip „pre-party“ prieš 100 metų jubiliejų. Intensyviai dirbame tam, kad „atrenovuotumėme ir patraukliai dekoruotumėme” visos krepšinio bendruomenės ne tik fizinius, t.y. „Krepšinio namus“ Kaune, bet ir skaitmeninį būstą. Tad nuo šiol ir Lietuvos krepšinio federacijos svetainė ir socialiniai tinklai bus pasiekiami puikiai visiems suprantamu adresu – ltu.basketball.

Netrukus startuosime ir su elektronine atributikos parduotuve, nes norime, kad jau šiemet visi pradėtų ruoštis, puoštis ir krepšinio 100-metį pasitiktų tinkamai apsirengę. Privalome pabrėžti, kad pirminis asortimentas tikrai smarkiai pildysis. Pradžioje daugiausiai siūlysime tai, kuo apsirengusius matote Lietuvos rinktinių krepšininkes ir krepšininkus aikštelėse. Tačiau neužilgo pasipildysime ir laisvalaikio kolekcija jaunimui, papildysime ir moterišką bei vaikišką atributikos asortimentą. Kitaip sakant, jubiliejų tikrai visi galės sutikti tinkamai pasipuošę ir atitinkantys „dreskodą“, – teigė LKF rinkodaros vadovas Justinas Liaudinskas.

Atributikos parduotuvę sirgaliai ras ne tik internete, bet ir apsilankę Lietuvos krepšinio namuose.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.