Rekordinis „Volfas Engelman“ gimtadienis – subūrė beveik 50 tūkst. žiūrovų iš viso pasaulio – Kas vyksta Kaune

Rekordinis „Volfas Engelman“ gimtadienis – subūrė beveik 50 tūkst. žiūrovų iš viso pasaulio

165 gimtadienio akimirka / Organizatorių nuotr.

Šiais metais 168-ąjį gimtadienį švenčiantis „Volfas Engelman“ tradicijų nelaužo ir per karantiną. Į šventinį vakarėlį simboliniu pavadinimu „Ne jubiliejus“ sukvietė bendravimo ir pramogų pasiilgusius draugus ir žinomus Lietuvos žmones. Nuotaikingą gimtadienio šventę internete stebėjo apie 50 tūkst. žiūrovų iš viso pasaulio, o šiuo renginiu „Volfas Engelman“ pradėjo savo didžiausių metų renginių ciklą.

Transliaciją, kurią buvo galima stebėti internete ir socialiniuose tinkluose, pradėjo humoristo Manto Bartuševičiaus ir „Volfas Engelman“ komandos sukurtas vaizdo pasakojimas apie alaus kelią. Renginyje taip pat dalyvavo ir triukus demonstravo iliuzionistas Anton Lavrentjev, o virtualų vakarėlį vainikavo viktorina, rašoma „Volfas Engelman“ pranešime žiniasklaidai.

Akimirka iš filmavimo su M. Bartuševičiumi / Organizatorių nuotr.

„Labai džiaugiamės, kad tiek daug žmonių prisijungė prie gimtadienio transliacijos, kad ne tik ją stebėjo, bet ir aktyviai dalyvavo viktorinoje, uždavinėjo klausimus. Tai rodo, kad lietuviai išsiilgę pramogų, domisi inovatyviomis jų formomis“, – po renginio džiaugėsi „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

Šventinę „Ne jubiliejaus“ transliaciją iš Kauno stebėjo ne tik lietuviai iš atokiausių Lietuvos regionų, bet ir gyvenantys užsienio šalyse – daugiausia iš Jungtinės Karalystės. Renginyje dalyvavo ir gerai pažįstami Lietuvos pramogų pasaulio atstovai: Ieva ir Artūras Swan, Jonas ir Simona Nainiai bei Rolandas Mackevičius.

168 gimtadienio tiesiogines transliacijos užkulisiai / Organizatorių nuotr.

„Nors gimtadienis – ne jubiliejinis, o ir susitikti gyvai negalime, labai vertiname tai, kad į nuotolinę šventę užsuko tiek daug žmonių. Nors dėl pandemijos laikas vis dar sudėtingas, stengiamės pradžiuginti savo draugus, suburti juos ir pasidžiaugti bendravimu. Tikimės, kad atlaisvėjusiu karantinu galėsime džiaugtis visą vasarą ir galėsime susitikti gyvai“, – renginį komentavo „Volfas Engelman“ rinkodaros vadovas Mantas Matukaitis.

„Ne jubiliejaus“ transliacija yra tik pirmoji šių metų renginių ciklo dalis. Jau šį penktadienį Kaune atidaroma „Volfas Engelman“ studijos terasa, o liepos 16 d. bravoras kviečia į Tarptautinei aludarių dienai skirtą tradicinę šventę. Taigi vienos didžiausių Lietuvos daryklų kolektyvas kviečia žmones jau dabar planuoti laiką šiai šventei.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.