Užkurtas vakarėlis Kauno kavinei gali atsieti kelių tūkstančių bauda – Kas vyksta Kaune

Užkurtas vakarėlis Kauno kavinei gali atsieti kelių tūkstančių bauda

Kavinė Movido
Kavinė Movido šalia Romuvos

Viešoje erdvėje išplitę vaizdai iš populiarios Kauno kavinės kaipmat patraukė pareigūnų akį – policija praneša apie pradėtą administracinę teiseną juridinio asmens atžvilgiu. Karantininį vakarėlį užsukusi kavinė „Movido“, galimas daiktas, turės krapštyti kelis tūkstančius eurų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė portalui penktadienio popietę patvirtino, kad juridinio asmens atžvilgiu pradėta administracinė teisena.

Kaip šiandien jau rašė „Kas vyksta Kaune“, ketvirtadienį Laisvės alėjoje, „Romuvos“ kino teatro pastate įsikūrusioje kavinėje linksminosi dešimtys karantino reikalavimų nesilaikiusių asmenų.

Kvietimas į „Movido“ vakarėlį / „Facebook“ nuotr.

Kol karantino taisyklėse nurodoma, kad duris atvėrusios maitinimo įstaigos gali priimti klientus lauke nuo 7 iki 21 valandos, prie vieno staliuko sėdint daugiausia dviem žmonėms, ketvirtadienį po 21 val. nufilmuotuose vaizdo įrašuose matyti, kaip minia, nesilaikydama atstumų, kaukių dėvėjimo bei kitų reikalavimų, linksminasi lauke esančioje terasoje.

Tuo metu „Delfi“ susisiekė su kavinės „Movido“ vadove Dominyka, kuri teigė, jog apie internete pasklidusį vaizdo įrašą sužinojo iš žiniasklaidos.

„Aš manau, kad čia bus kažkoks senas video. Mes turime labai piktą kaimyną, kuris tąkart kvietė pareigūnus. Jie buvo atvykę, bet tuo metu jokių pažeidimų neužfiksavo. Dabar irgi pareigūnai buvo atvažiavę, eisiu rašyti pasiaiškinimo dėl šito vaizdo įrašo. Kaip suprantu, teks eiti į teismą.

Vakar buvo atvykę nemažai „Erasmus“ programos studentų, kurie pateikė įrodymus, kad bendrabučio kambariuose gyvena po penkis, tad leidau jiems sėdėti kartu. Sakė, net atsiųs šiandien dokumentus patvirtinimui“, – kalbėjo moteris.

O. Vaitkevičienė portalui nurodė, jog policija gavo pranešimą apie galimą karantino taisyklių nesilaikymą ir bare vykstančias masines linksmybes. Surinkus papildomus duomenis, buvo pradėta administracinė teisena juridinio asmens atžvilgiu dėl karantino reikalavimų pažeidimų.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 45 str. 4 d., šventės dalyviams dėl pavojaus išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms gresia nuo 500 iki 1500 eurų bauda. Kavinės vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1500 iki 6000 eurų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.