A. Milaknio sugrįžimas pažymėtas lengva Kauno „Žalgirio“ pergale namuose – Kas vyksta Kaune

A. Milaknio sugrįžimas pažymėtas lengva Kauno „Žalgirio“ pergale namuose

„BC Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkų sąskaitoje — 26-oji pergalė šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate. Martino Schillerio vadovaujama ekipa „Žalgirio“ arenoje rezultatu 92:68 (27:10, 29:14, 22:22,14:22) sutriuškino Alytaus „Dzūkijos“ komandą.

Dvikovą Paulius Jankūnas pradėjo taikliu tritaškiu metimu, Marius Grigonis iš tolimojo nuotolio taikliai atakavo dukart iš eilės, o po P.Jankūno, Martino Gebeno ir Augustine’o Rubito dvitaškių, komandas jau skyrė dviženklis skirtumas — 15:4. Iš toli pataikė Lukas Lekavičius ir A.Rubitas, o kėlinuką užbaigė sėkmingi Joffrey Lauvergne, Roko Jokubaičio ir Steve’o Vasturios bandymai —27:10.

Antrojo ketvirčio pradžioje po tritaškį smeigė Karolis Lukošiūnas ir S.Vasturia, J.Lauvergne ir Marekas Blaževičius surinko po keturis taškus, o R.Jokubaitis ir L.Lekavičius pridėjo po du — 45:18. Dar vieną dvitaškį realizavo M.Blaževičius, o tris taiklias tolimas bombas paleido į rikiuotę pagaliau sugrįžęs Artūras Milaknis — 56:24.

Po pertraukos po dvitaškį įmetė L.Lekavičius, M.Grigonis, P.Jankūnas ir Nigelas Hayesas, o K.Lukošiūnas smeigė tritaškį — 67:33. Dvitaškius sumetė M.Grigonis ir K.Lukošiūnas, J.Lauvergne pridėjo du su varžovo pražanga, o R.Jokubaitis surinko keturis — 78:46.

Per pirmas keturias paskutinio ketvirčio minutes taškus rinko tik du žalgiriečiai — S.Vasturia pelnė keturis, o penkis surinko J.Lauvergne — 87:53. Du baudų metimus realizavo L.Lekavičius, po krepšiu aštriai pralindo R.Jokubaitis, o M.Gebenas įmetė vieną baudos metimą — 92:68.

Žalgiris“: J.Lauvergne 14, R.Jokubaitis 10 (5 rez. perd.), M.Grigonis 10, L.Lekavičius 9 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), S.Vasturia 9, A.Milaknis 9, K.Lukošiūnas 8, P.Jankūnas 7 (7 atk. kam.), M.Blaževičius 6, A.Rubitas 5, M.Gebenas 3, N.Hayesas 2.

„Dzūkija“: M.Jucikas 14, P.Marinelli 11, P.Danisevičius 10.

Turnyrinė lentelė pateikiama iš SofaScore LiveScore
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.