Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ jau dirba visos parduotuvės – Kas vyksta Kaune

Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ jau dirba visos parduotuvės

Kauno prekybos miestelis „Urmas“ / Organizatorių nuotr.

Vyriausybei toliau švelninant karantiną, pirmadienį duris atvėrė jau visos Kaune įsikūrusio prekybos miestelio „Urmas“ prekybos vietos, kurių čia yra daugiau kaip 2 tūkst. Smulkieji prekybininkai džiaugiasi po 4 mėn. vėl išvydę savo klientus, daro nuolaidas, nes labai reikia lėšų.

Pasiilgo aktyvios veiklos

Kaip rašoma „Urmo“ pranešime žiniasklaidai, prekybos miestelyje buitine, automobilių chemija ir darbo pirštinėmis prekiaujančios įmonės „Ligesta“ savininkas Stasys Šimkus sako, kad laukti atsidarymo tikrai prailgo. Todėl džiugu pagaliau jo sulaukus.

„Nuotaika iš karto geresnė. Nuo pat ryto eina seniai matyti klientai. Dirbti – tikrai geriau nei sėdėti namie ir laukti pašalpų“, – teigė pašnekovas.

Drabužiais prekiaujanti Raimonda Urbonienė savo parduotuvę taip pat galėjo atverti tik pirmadienį. „Labai laukiame pirkėjų, todėl darome dideles nuolaidas. Nedirbome labai ilgai, o dabar jau reikalingos lėšos vasaros kolekcijai įsigyti“, – sakė R. Urbonienė.

Kauno prekybos miestelis „Urmas“ / Organizatorių nuotr.

Galėtų dirbti ir savaitgaliais

„Urme“ visada dirbo maisto prekių parduotuvės, paslaugas teikiančios vietos ir maitinimo įstaigos, ruošiančios maistą išsinešimui. Vėliau duris atvėrė parduotuvės, turinčios atskirus įėjimus iš lauko.

Nuo pirmadienio dirba ir visos kitos parduotuvės, kurios anksčiau veikti negalėjo. Tačiau tik darbo dienomis.

„Dėl pastarojo reikalavimo kai kuriose mūsų patalpose susidaro gana keista padėtis, kai savaitgaliais dauguma prekybos vietų dirbti galės, o kai kurios, esančios šalia – ne. Esame įsitikinę, veikti turėtų visos parduotuvės, nes galime dirbti saugiai. Dėl Urmo pastatų komplekso specifikos, turime labai palankias sąlygas užkirsti pirkėjams turėti tarpusavio kontaktą – kiekviena prekybos salė turi po du įėjimus iš lauko.

O vėdinimo sistema yra renovuota ir puikiai veikianti. Visada skiriame didelį dėmesį ir kitų saugumo reikalavimų užtikrinimui. Darbuotojams sudarėme sąlygas privačiai atlikti koronaviruso testus, kad jie galėtų greičiau sugrįžti į darbą. Tokia galimybė testuoti išliks ir ateityje“, – sakė prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovė Dovilė Lengvenienė.

„Urme“ iš viso dirba apie 6 tūkstančius žmonių – didžioji dalis jų smulkiųjų ir vidutinių įmonių savininkai ir darbuotojai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.