Fanų sugrįžimas į „Žalgirio“ areną pažymėtas užtikrinta pergale – Kas vyksta Kaune

Fanų sugrįžimas į „Žalgirio“ areną pažymėtas užtikrinta pergale

/ „BC Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ nuotr.

Sirgalių sugrįžimą į tribūnas Kauno „Žalgirio“ krepšininkai paminėjo „Žalgirio“ arenoje rezultatu 97:79 (26:16, 30:25, 17:18, 24:20) įveikdami Utenos „Juventus“.

Susitikimo pradžioje po tris taškus pelnė Marius Grigonis ir Martinas Gebenas, Thomasas Walkupas įdėjo iš viršaus, M.Grigonis pelnė dar penkis taškus iš eilės, o dėjimu su varžovo pražanga pasižymėjo Joffrey Lauvergne —16:7. Dvitaškį pataikė T.Walkupas, J.Lauvergne pridėjo dar tris taškus, dvitaškiu pasižymėjo Lukas Lekavičius, o Steve’as Vasturia pataikė iš toli — 26:16.

Antrame ketvirtyje keturis taškus surinko T.Walkupas, savo taškų sąskaitą baudos metimais atsidarė Rokas Jokubaitis, dvitaškius realizavo ir L.Lekavičius su M.Grigoniu, o Paulius Jankūnas taikliai metė iš toli — 39:27. Po tritaškį smeigė Karolis Lukošiūnas ir Augustine’as Rubitas, baudų metimais taškus rinko T.Walkupas ir S.Vasturia, M.Grigonis pelnė du taškus su pražanga, dvitaškį pridėjo J.Lauvergne, o Nigelas Hayesas taip pat pataikė iš toli — 56:41.

Po pertraukos du taškus įmetė komandos kapitonas, J.Lauvergne surinko keturis, o T.Walkupas įdėjo iš viršaus — 64:47. M.Grigonis sumetė baudų metimus, penkiais taškais komandos sąskaitą papildė A.Rubitas, o kėlinį taikliu dviejų taškų vertės metimu užbaigė L.Lekavičius —73:59.

L.Lekavičius septyniais taškais pradėjo lemiamą kėlinuką, po dvitaškį pataikė S.Vasturia, T.Walkupas ir Marekas Blaževičius, R.Jokubaitis surinko šešis taškus, o A.Rubitas pasižymėjo penkiais — 97:79.

Žalgiris“: M.Grigonis 15, A.Rubitas 13, L.Lekavičius 13, T.Walkupas 13, J.Lauvergne 12, R.Jokubaitis 8, S.Vasturia 7, P.Jankūnas 5, K.Lukošiūnas 3, N.Hayesas 3, M.Gebenas 3, M.Blaževičius 2.

„Juventus“: Ž.Skučas 24, G.Matulis 12, M.Kupšas 10, I.Vaitkus 10.

Turnyrinė lentelė pateikiama iš SofaScore LiveScore
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.