Kaune sukurs per 200 naujų darbo vietų jaunimui – Kas vyksta Kaune

Kaune sukurs per 200 naujų darbo vietų jaunimui

Organizatorių nuotr.

Latviško kapitalo kompanija SACCO LT plečiasi: prekės ženklą „Amber Studios“ valdanti įmonė patrauklaus darbdavio jaunimui poziciją Lietuvos rinkoje stiprina, pasirinkusi Kauną.

„Z kartai“ – skatinimo sistema

Antrajame pagal dydį Lietuvos mieste tarptautiniu mastu veikianti Latvijos kompanija mato didžiulį potencialą. Įmonei vadovaujančios Olgos Maksimovos teigimu, pastaraisiais metais Kaunas demonstruoja aktyvų vystymąsi ir modernėjimą.

„Kaunas keičiasi visomis prasmėmis. Miestas turi gilias jaunimo ugdymo tradicijas, mokymosi įstaigos siūlo patrauklias studijų programas. Esame tikri, kad mūsų darbo pasiūlymai padės čia gyvenančiam ar atvykstančiam mokytis jaunimui nuo aštuoniolikos metų ir vyresniems dar labiau tobulėti, plėsti savo akiratį ir rūpintis savo finansine gerove“.

Latvijos kompanija veikia IT ir kūrybinių industrijų srityje, paslaugų segmente „Verslas – verslui“. Internetinių žaidimų vedėjais įmonė kviečia tapti visus, norinčius lavinti savo asmenybę, žinias ir įgūdžius. Jokie ypatingi reikalavimai nėra keliami. Maža to – potencialiems darbuotojams siūlomos lanksčios darbo sąlygos, leidžiančios derinti mokslą ir darbą, karjeros galimybės, motyvavimo sistema, apmokami dviejų savaičių mokymai.

„Amber Studios“ / Organizatorių nuotr.

„Amber Studios“ vadovė sako, kad efektyvus darbuotojų skatinimas – itin svarbus vadinamosios Z kartos atstovams. Šiuolaikinis jaunimas renkasi pats darbdavį, o ne bendrovė ar įmonė nusprendžia, ar jaunas žmogus vertas tapti komandos dalimi. Suprasdami jaunimo lūkesčius, prisitaikome prie jų poreikių bei juos vertiname“.

Lankstus darbo grafikas žaidimų vedėjams

Jaunimui įmonė siūlo švarų, komfortišką, įdomų ir šiuolaikinį naujos kartos mąstymą atitinkantį darbą lanksčiu grafiku. Į atrankas kviečiami ne tik Kaune studijuojantys jaunuoliai, bet ir namuose atžalas auginančios mamos bei visi, gyvenantys Kauno apskrityje. Darbo užmokesčio vidutinis bruto – 800/1200 eurų.

Kaune įrengta moderniausia filmavimo ir kompiuterine įranga aprūpinta studija, kurioje vykdomos internetinės transliacijos pasieks net atokiausius pasaulio kraštus.

Potencialiems darbuotojams nebūtina turėti analogiško darbo patirtį: internetinių žaidimų vedėjai apmokami specialiai įkurtoje mokymų akademijoje, dirba stilistai bei įvaizdžio kūrėjai.

Kompanija SACCO Latvijoje sėkmingai veikia nuo 2015 metų, Daugpilyje ir Jelgavoje įkurtuose padaliniuose dirba keli tūkstančiai žmonių, planuojama plėtra į Gruziją. Dar šiais metais Kaune ketinama sukurti per 200 naujų darbo vietų jaunimui.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.