Juodasis vilkikų taškas pasiglemžė dar vieną sunkiasvorę transporto priemonę – Kas vyksta Kaune

Juodasis vilkikų taškas pasiglemžė dar vieną sunkiasvorę transporto priemonę sunkvežimio vairuotojas ligoninėje mirė

Pirmadienio pavakarę skaudi avarija užfiksuota Ateities plente, ties Amalių tuneliu. Čia nuo kelio nuvažiavo ir aukštu šlaitu ant pėsčiųjų tako užvirto vilkikas. Ateities plente dėl nelaimės driekiasi didelės spūstys.

Kaip apie 17.20 val. pranešė kauniečiai, avarija įvyko Ateities plento posūkyje už automobilių tunelio, važiuojant Petrašiūnų kryptimi. Vilkikas su puspriekabe visiškai nulėkė nuo kelio ir nuriedėjo žemyn kelių metrų aukščio šlaitu.

Nelaimės liudininkų tvirtinimu, nedaug trūko, kad vilkikas būtų prispaudęs keturis žmones. Anot kauniečių, transporto priemonės vairuotojui galėjo sutrikti sveikata, mat įsibėgėti čia nėra kur.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas informavo, kad 17.22 val. gautas pranešimas apie kol kas neįvardytų markių vilkiko ir automobilio susidūrimą. Apie patirtus sužalojimus ir žmonių sveikatos būklę policija duomenų dar neturi.

Ateities plente eismą reguliuoja pareigūnai, vairuotojai praneša, kad Petrašiūnų kryptimi gatvė sunkiai pravažiuojama. Ateities plente ir Chemijos gatvėje formuojasi spūstys.

Atnaujinta 18.27 val.

Bendrasis pagalbos centras informavo, kad skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 apie nuo skardžio nuvažiavusį vilkiką pranešta pirmadienį, 17.19 val. Į įvykio vietą išsiųstos Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai (GMPS).

Nelaimės vietoje matyti, kaip žmonės gaivina vairuotoją. Kauno GMPS pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad į Kauno klinikas pristatyti du Ateities plente nukentėję asmenys, plačiau jų būklės pašnekovė nekomentavo.

Atnaujinta 21.06 val.

Policijos departamentas pirmadienio vakarą patikslino, kad Ateities plente krovininis automobilis „MAN“ su puspriekabe „Krone“, kurį vairavo 1974 m. gimęs pilietis, kliudė ta pačia kryptimi važiavusius automobilius „Audi Q3“, vairuotą 1975 m. gimusios moteris, ir „BMW X6“, vairuotą 1968 m. gimusios moters.

Po susidūrimo krovininis automobilis nuvažiavo nuo kelio. Per nelaimę sužalotas krovinio automobilio vairuotojas 18.50 val. ligoninėje mirė. Į gydymo įstaigą dėl nugaros sumušimo taip pat pristatyta „BMW“ vairuotoja.

Primename, kad neseniai atidarytas Amalių apvažiavimas jau metė iššūkį ne vienam vilkiko vairuotojui. Balandžio pradžioje gatvė čia buvo uždaryta dėl kito vilkiko avarijos, o sausį sniege klimpstančius sunkvežimius kauniečiai tempė visureigiais.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.