Kauno „Žalgiris“ priešininkų iš pajūrio tvirtovėje buvo nepavejamas | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ priešininkų iš pajūrio tvirtovėje buvo nepavejamas

„BC Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ grupės nuotr.

Kauno „Žalgiris“ į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate. Lietuvos čempionai uostamiestyje rezultatu 88:72 (17:16, 21:15, 26:20, 24:21) patiesė Klaipėdos „Neptūną“.

Susitikimo pradžioje kauniečiai trijų minučių atkarpą pralaimėjo rezultatu 0:8 ir tik tada pradėjo rinkti taškus. Du baudų metimus sumetė Marius Grigonis, po dvitaškį pataikė Thomasas Walkupas ir Lukas Lekavičius, Joffrey Lauvergne pasižymėjo trimis taškais, Augustine’as Rubitas surinko šešis, o kėlinio pabaigoje dviejų taškų vertės metimą realizavo Rokas Jokubaitis – 17:16.

R.Jokubaitis antrą ketvirtį pradėjo dar vienu taikliu metimu, Steve’as Vasturia įmetė dvitaškį, Marekas Blaževičius sumetė keturis baudų metimus, M.Grigonis surinko penkis taškus iš eilės, po dvitaškį pridėjo R.Jokubaitis ir Paulius Jankūnas, o keturis taškus kėlinuko gale sumetė T.Walkupas – 38:31.

Po pertraukos T.Walkupas galingai įdėjo iš viršaus ir pridėjo dar vieną dviejų taškų vertės metimą, po dvitaškį įmetė P.Jankūnas ir Martinas Gebenas, o pranašumą iki dviženklio padidino A.Rubitas – 48:37. J.Lauvergne ir A.Rubitas pasižymėjo dvitaškiais, M.Grigonis surinko keturis, L.Lekavičius šešis taškus, o kėlinio pabaigoje du baudų metimus realizavo M.Blaževičius – 64:51.

Tas pats M.Blaževičius pelnė pirmuosius komandos taškus paskutinio ketvirčio pradžioje, penkis taškus įsirašė T.Walkupas, o lengvą dvitaškį realizavo R.Jokubaitis – 73:59. Iš po krepšio pataikė M.Gebenas, dvitaškį su pražanga įmetė T.Walkupas, M.Grigonis susitikimą užbaigė septyniais taškais, o R.Jokubaitis dar smeigė tritaškį – 88:72.

„Žalgiris“: T.Walkupas 18, M.Grigonis 18 (5 atk. kam.), R.Jokubaitis 11 (5 rez. perd.), A.Rubitas 10, M.Blaževičius 8 (5 atk. kam.), L.Lekavičius 8,, J.Lauvergne 5, M.Gebenas 4, P.Jankūnas 4 (7 atk. kam.), S.Vasturia 2, K.Lukošiūnas 0, M.Rubštavičius 0.

„Neptūnas“: S.Galdikas 13, D.Gailius 11, Ž.Janavičius 11, N.Giga 10.