Po žmonių antplūdžio Laisvės alėją nuklojo šiukšlės – Kas vyksta Kaune

Po žmonių antplūdžio Laisvės alėją nuklojo šiukšlės

Atšilus orams, kartu su minia žmonių, į pagrindines gatves sugrįžta ir krūvos šiukšlių. Kaunietė pasipiktino miesto lankytojų manieromis – Laisvės alėjoje šiukšlių dėžės perpildytos, o vienkartiniai puodeliai mėtėsi po kojomis.

Kaunas auga, bet kauniečiai prie augimo neprisideda. Pažiūrėkit koks šiukšlynas, oras puikus, pavasaris, bet kiaulės panašu ganosi ne tvarte, o Laisvės alėjoje. Svetima gėda“, – rašė nuostabos neslepianti kaunietė.

Šiandien Kauno Laisvės alėją užplūdo iš tiesų daugybė žmonių, kuriuos tikėtina iš namų patraukė pavasariškas ir šiltas oras.

Deja, problemos niekur nedingsta, štai praėjusį sekmadienį portalo redakciją pasiekė kito pasipiktinusio kauniečio nuotraukos, kuriose užfiksuota, kaip prie Kauno pilies esančius takus nuklojo šiukšlės. Skaitytojas mąstė, kad gal būtų įrengtos šiukšliadėžės yra per mažos. Vis dėlto, „Kauno švaros“ atstovai tikina, kad ši problema matoma kasmet, vos atšilus orams ir nespėjant išvežti šiukšlių. Šį kart nepadeda ir karantino reikalavimai.

Anksčiau dėl situacijos kreiptasi į UAB „Kauno švarą“. Praėjusią savaitę įmonės viešųjų ryšių specialistas Jonas Tumpa pastebėjo, kad panašios tendencijos fiksuojamos kiekvienais metais, kada atšyla orai ir žmonės prakleidžia daugiau laiko lauke.

„Liūdna, tačiau su panašiomis šiukšlinimo tendencijomis susiduriame kiekvienais metais, ypatingai atšilus orams“, – nurodė atstovas.

Jis pažymėjo, kad situacija ypač pablogėjo karantino metu.

„Žinoma, karantino metu ši problema pasidarė dar pastebimesnė. Karantino metu žmonės negali pavalgyti nei kavinėse, nei restoranuose, todėl ženkliai padidėjo išsineštinio maisto ir vienkartinių pakuočių atliekų kiekiai. Dažnu atveju didžiausi traukos centrai būna būtent automobilių stovėjimo aikštelės, kur būriuojasi dideli žmonių kiekiai bet kokiu oru“ – pasakojo jis.

Portalo paklaustas, kaip dažnai vyksta šiukšliadėžių tvarkymas, J. Tumpa paaiškino, kad tokie darbai vyksta kiekvieną dieną, įskaitant ir savaitgalį. Tačiau pastebima, kad ir tokio dažnumo grafiko kartais neužtenka.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.